Poprzedni artykuł: Bardzo seksowna Kinga Rusin! Tylko zobaczcie ten dekolt... Czy nie za... Następny artykuł: Ta sukienka sprawiła, że Karolina Szostak wygląda na jeszcze szczuplej...

Taka sama kurtka, ale... zupełnie inny styl! Zobaczcie, jak Kinga Rusin i Iga Lis noszą ten trend

Moda, , tagi: styl gwiazd, iga lis, Kinga Rusin
Ta stylowa mama i jej równie stylowa córka postawiły na bardzo podobne kurtki. I wyglądają super :)

Krój pilotki i futerko w jednym - to ulubiony model kurtki zarówno Kingi Rusin, jak i jej córki. Widać, że panie dobrze się dogadują i nie raz już mogliśmy oglądać ich zdjęcia m.in. ze wspólnych zakupów. Trzeba przyznać, że mają modowe wyczucie.

Ich stylizacje doskonale im pasują, choć dzieli ich różnica wieku, jak na matkę i córkę przystało. Warto jednak zauważyć, że Kinga Rusin też nie wygląda na swoje lata. Ba, sama Iga podkreśla, że jej mama sprawia wrażenie jakby była w podobnym wieku, co ona :).
Przeczytajcie:  45-letnia Kinga Rusin wygląda młodziej niż... jej nastoletnia córka! Zobaczcie zdjęcie, ktoóre do sieci wrzuciła Iga Lis.

W naszej galerii możecie zobaczyć jak Kinga i Iga uzupełniły stylizacje z podobną kurtką - zrobiły to zupełnie inaczej, ale idealnie do swojego wieku, stylu i sytuacji. A jeśli chciałybyście kupić podobne kurtki, podpowiadamy gdzie można takie znaleźć. Będą pasować i tobie i... mamie ;)

GLAMOROUS, cena: ok. 459 zł. Kupicie ją TUTAJ.

JUNAROSE, cena: ok. 459 zł. Kupicie ją TUTAJ

RIVER ISLAND, cena: ok. 419 zł. Kupicie ją TUTAJ

TOPSHOP, cena: ok. 459 zł. Kupicie ją TUTAJ

Foto: Instagram@iga_lis/ mat. prasowe

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lutego 2019, 14:20

Zobacz także

Nasze propozycje