Poprzedni artykuł: Bolesne oparzenia i trwałe uszkodzenia skóry - modny gadżet z Instagra... Następny artykuł: Ten biustonosz to hit internetu. Pokochają go posiadaczki dużego biust...

Melania Trump inspiruje się stylizacjami Kate Middleton?

Moda,
,
, tagi: kate middleton, Melania Trump
Melania Trump bierze przykład z Kate Middleton? Światowe media nie mają wątpliwości.

Melania Trump inspiruje się zachowaniem Kate Middleton? Wszyscy z ciekawością przyglądają się kreacjom, w jakich obie panie pojawiają się na różnego rodzaju wydarzeniach. Pamiętacie w jakich kreacjach prezentowała się Pierwsza Dama USA podczas wizyty w Polsce? Zobaczcie: Melania Trump i Agata Duda kochają różowy! Zobaczcie, jak wyglądały na spotkaniu w Belwederze

Choć na początku niektórzy projektanci odmawiali ubierania Melanii, to obecnie nie może narzekać na brak stylizacji. Mimo wszystko Melania Trump, podobnie jak Kate Middleton zdecydowała się na założenie tej samej kreacji dwukrotnie, na różne okazje.
Polecamy:  Ten model torebki rodem z PRL-u powraca?

Tego wyróżnienia doczekała się kreacja od Michaela Korsa - biała, prosta sukienka do kolan podkreślająca talię. Pierwszy raz Pierwsza Dama zaprezentowała się w niej w maju 2016 podczas kampanii męża. Kolejny raz założyła ją kilka dni temu i zaprezentowała na pamiątkowym zdjęciu ze stażystami w Białym Domu.


Foto:  Instagram/Instagram

Na podobne zabiegi modowe decyduje się Kate Middleton, która również nie może narzekać na brak kreacji. Nie raz zdarzyło się, że księżna zakładała tę samą sukienkę na różne okazje.
Co więcej, w rodzinie królewskiej garderoba przechodzi z pokolenia na pokolenie! Zobaczcie: Księżniczka Charlotte w Polsce miała na sobie buty... wujka Harry'ego z 1986 roku!

Styl Melanii Trump

Zastanawiacie się, dlaczego kobieta, która może przebierać w stylizacjach, sięga po tę samą sukienkę? Może akurat bardzo ją lubi, a może to ma głębszy sens. Mówi się, że jest to sposób na ocieplenie wizerunku Melanii Trump, aby pokazać, że Pierwsza Dama jest taką samą kobietą jak my, że również ma swoje ulubione ubrania, których nie wyrzuca i do których chętnie wraca.

Jak Wam się podoba styl Melanii Trump? 

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

27 maja 2019, 06:00

Zobacz także

Nasze propozycje