Poprzedni artykuł: Hollie – najbardziej pożądana suknia ślubna na świecie Następny artykuł: Do Rio jadą nie tylko sportowcy, ale też ich najwierniejsi kibice - ma...

Styl gwiazd: Małgorzata Rozenek zrobiła furorę napisem na koszulce

Za nami konferencja prasowa programu "Azja Express". Największe zainteresowanie wzbudziła Małgorzata Rozenek. Dlaczego? Założyła koszulkę z wymownym napisem.

Kiedy spojrzymy na stylizację Małgorzaty Rozenek na konferencji programu, najbardziej rzuca się w oczy koszulka. Wydawać by się mogło, że nic w niej nadzwyczajnego, jednak należy zwrócić uwagę na napis, który na niej widnieje- Me is Rozenek Lady Victoria - Niepotrzebne skreślić [x].

Dlaczego akurat tak on brzmi? W trakcie prezentacji jesiennej ramówki stacji TVN emitowano fragment programu "Azja Express", w którym brała udział m.in. Małgorzata Rozenek oraz Radosław Majdan. Jednym z wyzwań, jakie na nich czekało, było zebranie pieniędzy w autokarze. Jak to zrobili? Postanowili, że będą udawać Beckhamów!
He is David Beckham. Me is Victoria Beckham - tak brzmiała wypowiedź, która wzbudziła ogromne zainteresowanie mediów. Małgorzata Rozenek później tłumaczyła swoje zachowanie, ale kropkę nad "i" postawiła właśnie koszulką z wymownym napise: Me is Rozenek Lady Victoria - Niepotrzebne skreślić [x]. Wiele osób doceniło jej poczucie humoru i dystans do siebie. Jak Wam się podoba ten pomysł? 

Zobaczcie, jak wyglądała ta słynna koszulka. 

Zobaczcie także:  Fani twierdzą, że Natalia Siwiec pokazała za dużo

Foto:  Instagram

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 03:21

Zobacz także

Nasze propozycje