Poprzedni artykuł: Koncern H&M startuje z nową sieciówką - Nyden. Takiej marki jeszcze ni... Następny artykuł: Doda w spódnicy z Zary za 99 złotych. Na stronie internetowej już się...

Jak wyszczuplić sylwetkę? Zobacz genialny trik Marceliny Zawadzkiej!

Stylizację Marceliny Zawadzkiej może kopiować każda z nas. Takie ubrania wysmuklą każdą sylwetkę!

Jak optycznie wydłużyć i wysmuklić sylwetkę? Choć Marcelina Zawadzka nie musi stosować stylizacyjnych trików, bo jej figura sama w sobie jest perfekcyjna, gwiazda wie, jak jeszcze bardziej to podkreślić. Prezenterka często nosi spodnie wydłużające nogi, a ostatnio zaprezentowała się w stylizacji, która również optycznie wydłuża i wysmukla sylwetkę. Po programie "Pytanie na Śniadanie" Marcelina pozowała w beżowym total looku, na który składały się długie kozaki, sukienka z golfem oraz płaszcz utrzymane w tej samej kolorystyce. Noszenie jednego koloru "po całości" to jeden z najlepszych sposobów na wysmuklenie sylwetki.

Marcelina Zawadzka w beżowym płaszczu

Stylizacja Marceliny Zawadzkiej może być wzorem dla wszystkich niskich dziewczyn oraz dla tych z was, którą chcą po prostu wyszczuplić sylwetkę. Kiedy nosimy jeden kolor od stóp do głów nie przecinamy sylwetki, a wręcz przeciwnie - optycznie będziemy wyglądać na wyższe, a tym samym odejmiemy sobie kilka kilogramów. Monochromatyczne zestawienia są w szczególności polecane dla niskich dziewczyn, które w takich zestawieniach wyglądają na o wiele wyższe. W jednokolorowych stylizacjach często zobaczymy m.in. Kim Kardashian, Evę Longorię, Paulinę Sykut-Jeżynę czy Edytę Herbuś.

Niskim kobietom odradzane jest z kolei łączenie ze sobą dwóch kontrastowych kolorów, które przecinają sylwetkę na pół, a co za tym idzie - wyglądamy na niższe niż jesteśmy w rzeczywistości. Za to look Marceliny Zawadzkiej z pewnością możemy dodać do folderu z nazwą "do skopiowania"! ;)

Zobacz także: Marcelina Zawadzka w ultramodnej kurtce na zimę. Identyczną znalazłyśmy w nowej kolekcji Reserved

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 05:28

Zobacz także

Nasze propozycje