Poprzedni artykuł: ZARA - kampania wiosna-lato 2016 Następny artykuł: 8 najważniejszych trendów w modzie na sezon wiosna-lato 2016

Stylizacje gwiazd na rozdaniu nagród BAFTA 2016

To będzie naprawdę gorący tydzień - wczoraj odbyła się gala rozdania nagród BAFTA, a już dziś wieczorem rozdane zostaną statuetki Grammy. To wręcz wymarzony czas dla tych z Was, które uwielbiają oglądać czerwono dywanowe stylizacje gwiazd. Zobaczcie fenomenalne stylizacje z wczorajszej gali BAFTA.

Rozdanie nagród BAFTA, popularnie nazywane "brytyjskimi Oscarami" to jedna z największych imprez przed rozdaniem nagród Akademii Filmowej. W kwestii samych nagród warto zaznaczyć, że triumfował film"Zjawa", a statuetkę dla najlepszych aktorów pierwszoplanowych zdobyli Leonardo DiCaprio i Brie Larson.

Na wczorajszej gali mieliśmy szansę podziwiać prawdziwie zachwycające stylizacje największych gwiazd. Kate Winslet (nagrodzona za najlepszą rolę drugoplanową) zachwyciła w klasycznej stylizacji, a Dakota Johnson w romantycznej czerwieni. Ponadto na uwagę zasługuje jak zwykle bezbłędna stylizacja Cate Blanchett oraz świetna, odrobinę mroczna stylizacja nominowanej do Oscara aktorki - Alicii Vikander.

Jak prezentowały się pozostałe gwiazdy? Zobaczcie!

Kate Winslet - projekt Antonio Berardi

Dakota Johnson - projekt Dior

Cate Blanchett - projekt Alexander McQueen

Julianne Moore - projekt Armani Privé

Alicia Wikander - projekt Louis Vuitton

Rooney Mara - projekt Givenchy

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 sierpnia 2019, 02:35

Nasze propozycje