Poprzedni artykuł: Małgorzata Socha wróciła na salony! Zobaczcie, jak wygląda piękna akto... Następny artykuł: Skandaliczna wpadka znanej sieciówki! O co chodzi?

O tej sukience mówią dziś wszyscy! Zobaczcie, jak ubrała się Doda na premierę "Wyklętych". Stosownie do okazji?

Moda, , tagi: styl gwiazd, Doda
O tej kreacji mówią wszyscy - piosenkarka po raz kolejny zaliczyła modową... wpadkę.

Doda znana jest z tego, że lubi przyciągać uwagę - wczoraj po raz kolejny jej się to udało. Artystka pojawiła się na premierze filmu "Wyklęty", wzbudzając powszechne zainteresowanie za sprawą swojej - nie do końca stosownej - kreacji. Doda zdecydowała się na fioletowo-szarą suknię projektu Kamili Zielińskiej, którą uzupełniła popielatymi botkami Gianvitto Rossi z modnym rozcięciem z przodu (podobny model lansowała niedawno Joanna Horodyńska) i dyskretną biżuterią.

To, co rzucało się w oczy, to wydatny dekolt ukazujący z jednej strony biust Doroty, a z drugiej - znaczną część pleców oraz odważne rozcięcie z przodu sukienki. Liczne tatuaże artystki również były świetnie widoczne. Biorąc pod uwagę tematykę filmu Konrada Łęckiego, który opowiada o losach "żołnierzy wyklętych", nie był to zbyt trafiony wybór na tę konkretną okazję. To nie pierwszy raz, gdy Doda ubrała się niewłaściwie do okoliczności - podobną dyskusję wzbudziła jej kontrowersyjna sukienka z premiery filmu "Wołyń".

Naszą uwagę zwróciła jeszcze jedna kwestia dotycząca kreacji piosenkarki - czy nie macie wrażenie, że gorsetowy krój i kolorystyka przypominają nieco sukienki... disneyowskich księżniczek? Ostatecznie w jednej z piosenek Doda przekonywała nas, że jest "księciu przeznaczona" :) Zobaczcie i powiedzcie same: czy dostrzegacie pewne podobieństwo?

Niezależnie od tego, czy spojrzymy na tę sukienkę pod kątem jej bajkowości czy przez pryzmat okoliczności, w jakich została pokazana, należy przyznać jedno - o Dorocie po raz kolejny zrobiło się głośno. Ciekawi nas jeszcze tylko, co na temat tej kreacji pomyślał sobie obecny na premierze... prezydent Andrzej Duda. Biorąc pod uwagę jego wcześniejsze doświadczenia z garderobą Dody, mógł czuć pewną ulgę, że tym razem poprzestała na "disneyowskiej" sukience... ;)

Co sądzicie o sukience Doroty? Była stosowna do okoliczności?

Zobacz też: O TEJ sukience mówią dziś wszyscy. Dakota Johnson w najgorszej kreacji na Oscarach?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 01:22

Zobacz także

Nasze propozycje