Poprzedni artykuł: Gwiazda "M jak miłość" sprzedaje... ciuchy na bazarze! Nie uwierzycie,... Następny artykuł: Na obcasie, z frędzlami, aksamitne... Wybrałyśmy dla was najmodniejsze...

Doda zaliczyła modową wpadkę? Ta czerwona kreacja wywołała burzę!

Moda, , tagi: styl gwiazd, Doda
Doda po raz kolejny zrobiła furorę na czerwonym dywanie, ale... Czy ta spektakularna suknia pasowała do okazji?

Wczoraj odbyła się premiera filmu "Wołyń", na którą Doda wybrała się w czerwonej sukni do ziemi. Spodziewacie się, że zaprojektował ją jeden z najbardziej znanych projektantów w Polsce? A może postawiła na światowej sławy dom mody? Otóż nie. Za jej kreację odpowiedzialna była młoda projektantka, Aleksandra Młynarska. Suknia powstała w Lublinie, a przymiarki odbywały się w Warszawie.

Zobaczcie także:  Ta spódnica jest hitem sprzedaży na całym świecie

Zaskakuje m.in. sposób, w jaki obie panie nawiązały ze sobą współpracę.

Suknia powstała na specjalne zamówienie Dody, która to zauważyła moje prace na Instagramie i wysłała do mnie wiadomość. Tak rozpoczęła się nasza współpraca. Uwagę Dody przykuła czerwona spódniczka ozdobiona w całości ręcznie tworzonymi zakładkami. Artystka chciała, by stworzyć dla niej długą kreację z wykorzystaniem tej właśnie faktury. Tak więc wraz z zespołem moich krawcowych oraz moją menadżerką zabrałyśmy się do pracy, by podołać temu zadaniu. Nie było ono łatwe, biorąc pod uwagę to, że czas na projekt i jego realizację był niezwykle krótki- zdradza nam Aleksandra Młynarska. 

Doda w czerwonej sukni na premierze filmu "Wołyń"

Jak młoda projektantka ocenia współpracę z gwiazdą? 

Dodę można lubić lub nie, ale trzeba obiektywnie przyznać, że na premierze prezentowała się po prostu pięknie. Uważam, że jest piękną, konkretną, stanowczą kobietą, która wie, czego chce. Uczciwie wspiera też młodych projektantów, nikogo nie wykorzystując. Mam nadzieję, że będzie mi dane, stworzyć dla niej jeszcze niejedną kreację, w której zaprezentuje się równie zjawiskowo. Wiem, że Doda w tym looku wzbudziła wiele emocji. Nie dziwię się, gdyż obok tak pięknej kobiety ubranej w dodatku w tak charakterystyczną kreację nie da się przejść obojętnie - mówi nam projektantka.

Polecamy także: Bomberki wciąż są na topie, ale ten wzór jest teraz najmodniejszy!

Zobaczcie Dodę w pełnej krasie na wczorajszej premierze filmu "Wołyń". 


Nie wszystkich jednak urzekł wygląd gwiazdy. Dorota Wróblewska ostro skrytykowała tę kreację. Nie chodzi jej jednak o projekt, a raczej o czas, kiedy Dorota postanowił ją włożyć. Wczoraj przypadał bardzo ważny dzień dla kobiet - w całej Polsce odbył się bowiem Czarny Protest. Dlatego wiele sław przybyło na premierę w czarnych stylizacjach, m.in. Danuta Stenka, Iza Kuna, Weronika Rosati. 

Oto jak nasze gwiazdy skoncentrowane są tylko na sobie i nie mają kompletnie wyczucia i klasy. Premiera filmu "Wołyń" i suknia na bal. Zaznaczam, że ten film nie jest westernem czy komedią romantyczną i przypominam, że premiera odbyła się w kinie. Ktoś może powiedzieć, że krytykuję. Nie tylko krytykuję, ale i obnażam. Najważniejszy jest lans i zwracanie na siebie uwagi. Przyczyna, treść, miejsce i okoliczności są pominięte jak słup telegraficzny - napisała Dorota Wróblewska na Facebooku. 

Czy Waszym zdaniem Doda naprawdę źle dobrała kreację do okoliczności? Jak oceniacie jej stylizację?

Jeżeli chcielibyście się zapoznać z innymi projektami autorki sukni Dody, w styczniu w Krakowie odbędzie się jej premierowy pokaz kolekcji na wiosnę i lato 2017. 

Zobaczcie także:  Gwiazda "M jak Miłość" sprzedaje ciuchy na... bazarze!

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 08:53

Zobacz także

Nasze propozycje