Poprzedni artykuł: Julia Wieniawa w butach z Deichmanna za mniej niż 100 zł Następny artykuł: Doda chwali się pierścionkiem zaręczynowym. Robi wrażenie

Doda pokazała zdjęcie ze ślubu. Widać sukienkę! Zdradziła też, gdzie odbyła się ceremonia

Moda, , tagi: Doda, suknia ślubna
Doda nie żartowała! Właśnie pokazała zdjęcie sprzed ślubnego kobierca!

Najpierw Doda pokazała zdjęcie obrączek na palcach, a teraz zdradza coraz więcej szczegółów ceremonii ślubnej. Właśnie opublikowała zdjęcie, na którym widzimy fragment jej sukni ślubnej. Gwiazda zdecydowała się również na welon! Na dodatek zdradziła, że uroczystość odbyła się w Hiszpanii, a ślub był... kościelny! 

Polecamy:  To się nazywa wielki powrót... Okazuje się, że Deynn i Majewski wzięli ślub!

W dniu 14.04.2018 roku w Hiszpanii, moim drugim domu miał miejsce mój pierwszy kościelny ślub.Wyszłam za mąż za mężczyznę dobrego ,mądrego , bezinteresownego i oddanego... Wyobrażam sobie teraz Wasze miny i szok ale na opowieść jak do tego doszło i jakie kierowały mną intencje by ukryć to do samego końca ,przyjdzie czas.Teraz trzymajcie za nas kciuki i cieszcie się proszę moim szczęściem - czytamy w opisie zdjęcia.

Kim jest mąż Dody?

Już nie ma też wątpliwości co do tego, kto został mężem Dody. Na zdjęciu stoi z Emilem Stępniem, producentem filmowym. Ależ oni piękni :-))) 

Wcześniej Doda bardzo obnosiła się ze swoimi związkami. Wiele z was pamięta zapewne, kiedy była z Radkiem Majdanem, Nergalem czy Emilem Haidarem, z którym nawet toczyła bój w sądzie. Teraz, choć nie ukrywała Emila Stępnia, to jednak twardo twierdziła, że jest on jedynie (aż) jej przyjacielem. Może wyciągnęła wnioski z poprzednich, głośnych medialnie związków i jak widać, wyszło jej to na dobre;)

Młodej parze życzymy szczęścia i cieszymy się, że Doda nareszcie trafiła na odpowiedniego mężczyznę:)

Polecamy:  Tego się nikt nie spodziewał! Heidi Klum spotyka się z... Tomem Kaulitzem z Tokio Hotel

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 kwietnia 2019, 15:53

Zobacz także

Nasze propozycje