Poprzedni artykuł: Meghan Markle zaliczyła poważną wpadkę! Wszystko przez źle dobraną bie... Następny artykuł: Na Instagramie kwitnie nowy trend w modzie plażowej. Uwaga - tylko dla...

Dominika Gwit pokazała suknię ślubną! Wiemy, gdzie taką kupić

Moda, , tagi: dominika gwit
Dominika Gwit nareszcie uchyliła rąbka tajemnicy! Do sieci trafiło pierwsze oficjalne zdjęcie aktorki i jej świeżo poślubionego męża. Suknia ślubna zapiera dech w piersiach.

W sobotę Dominka Gwit wzięła w tajemnicy ślub. O najważniejszym wydarzeniu życia aktorki świat dowiedział się za sprawą jednego z weselnych gości. Przyjaciel gwiazdy – Leszek Stanek – zdradził sekret Dominiki. W końcu, po upływie doby Gwit oficjalnie potwierdziła domysły wywołane gadatliwością Stanka i opublikowała na Instagramie swoje zdjęcie z mężem – Wojtkiem Dunaszewskim.

Suknia ślubna Dominiki Gwit

Na zdęciu widać Dominikę w odciętej pod biustem śnieżnobiałej sukni ślubnej z koronkowymi rękawami z wyjątkowo długim trenem. Panna młoda nie zdecydowała się na welon, za to do ślubu poszła z wiankiem na głowie. Znana z dystansu do siebie i niesamowitego poczucia humoru Gwit nie pozowała do zdjęcia ze śmiertelną powagą. Żartobliwym elementem w zdjęciu państwa młodych był jej nałożony na głowę NA BAKIER wianek. 

Zobacz także: Dominika Gwit szczerze o swojej wadze: "Tak – jestem gruba, tak – jestem szczęśliwa"

Suknia Gwit pochodzi z pracowni Julity Wudarczyk, została uszyta na miarę i kosztowała około 5500 zł. Praca nad ręcznie zdobioną sukienką Dominiki trwała ponad dwa miesiące. Salon wieczorowo-ślubny Ideo Design, w którym powstała kreacja, specjalizuje się w projektowaniu i szyciu strojów dla pań o większych gabarytach. Można w nim znaleźć wyłącznie suknie w rozmiarach 46-58. Dominika już wcześniej korzystała z usług Ideo Design. Dwukrotnie pojawiła się na czerwonych dywanach w sukniach zaprojektowanych przez to atelier. Właścicielka salonu przekonuje, że współpraca z gwiazdą to dla niej czysta przyjemność:

My się z Dominiką bardzo lubimy – tłumaczy Wudarczyk. – Ona ma wielkie serce i kocha ludzi!

Naszym zdaniem, ta wzajemna sympatia Dominiki i projektantki dała świetny rezultat w postaci niezapomnianej ślubnej kreacji. A wam jak się podoba suknia, w której Dominika wyszła za mąż? 

Zdjęcia: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 08:07

Zobacz także

Nasze propozycje