Poprzedni artykuł: To najodważniejsza stylizacja w karierze Julii Wieniawy! Piękna czy wu... Następny artykuł: Suknia ślubna Lary Gessler odsłoniła jej ogromny tatuaż na plecach. Gw...

Podobała się wam weselna sukienka Meghan Markle? Identyczną kupicie za 170 zł!

Moda, , tagi: suknia ślubna, Meghan Markle
Chcesz wyglądać jak księżniczka? W internecie znajdziesz tanie kopie sukni ślubnej Meghan Markle. Jest tylko jeden problem...

Suknie ślubne Meghan Markle były bez wątpienia najczęściej oglądanymi i komentowanymi kreacjami w tym roku. Do ostatniego momentu nie wiadomo było, jak będą wyglądać, kto je zaprojektuje. Kiedy w maju Meghan Markle oraz książę Harry mówili sobie sakramentalne TAK, wszyscy patrzyli tylko na pannę młodą. Na ceremonię w kościele Meghan wybrała suknię pozbawioną wszelkich ozdób, uszytą w linii A projektu Clare Waight Keller, znanej m.in. z tego, że była pierwszą w historii kobietą na stanowisku dyrektora kreatywnego Givenchy. Suknia zebrała mnóstwo pochwał i jeszcze więcej... krytycznych słów. Wytykano, że kreacja była zbyt skromna i za luźna, przez co źle się układała na figurze Meghan. Wątpliwości budziła też oryginalność projektu – Emilia Wickstead (ulubiona projektantka Kate) twierdziła, że krój sukni Meghan był kopią stworzonego przez nią modelu "Helene".

suknia ślubna Meghan Markle

Po ceremonii w kościele przyszedł czas na świętowanie i zmianę stylizacji. Druga suknia Meghan Markle już wszystkich zachwyciła. Elegancki projekt Stelli McCartney doskonale podkreślił figurę Meghna. Niejedna panna młoda zamarzyla o takiej kreacji. Nestety, suknia Meghan kosztowała 3500 funtów, co w przeliczeniu na złotówki daje ok. 17 tys! Jeśli jednak marzycie o kreacji rodem z królewskiego ślubu, wcale nie musicie wydawać kilkunastu tysięcy.

Na stronie Fashion Nova znajdziecie suknię Meghan, która jest niemal identyczna jak ślubna kreacja księżnej. Nazwa modelu nie pozostawia wątpliwości, czym był inspirowany - "The Royal Debut Dress-Off White". Kosztuje tylko... 45 dolarów, czyli ok. 170 zł! Co ważne, występuje w rozmiarach od XS aż do 3XL! Na dodatek bez problemu możecie zamówić ją online. Jest tylko mały problem... Cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, że...  się wyprzedała!

replika sukni Meghan

Jeśli wydaje się wam, że ta kreacja nie jest dla was, ponieważ daleko wam do szczuplutkiej figury Meghan, to nie musicie się martwić - modelka XL prezentuje sie w niej świetnie!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 stycznia 2019, 06:38

Zobacz także

Nasze propozycje