Poprzedni artykuł: Czy wiesz (i chcesz wiedzieć), skąd pochodzą twoje ubrania? Następny artykuł: Top8. Najbardziej inspirujące seniorki na Instagramie

Najpiękniejsze suknie z Tygodnia Mody Ślubnej w Nowym Jorku

Święto Mody Ślubnej w Nowym Jorku już za nami! Najwięksi giganci na rynku mody ślubnej pokazali swoje propozycje na 2017 rok. W naszej galerii prezentujemy suknie ślubne, które zasługują na szczególną uwagę.

Propozycje sukien ślubnych, jakie pojawiły się na wybiegach podczas Tygodnia Mody Ślubnej w Nowym Jorku to przede wszystkim triumf romantyzmu oraz delikatności.

W kolekcjach dominowały proste, zwiewne suknie o lekko rozszerzanym dole. W kwestii ozdób królowały subtelne koronki oraz tłoczone kwiatowe aplikacje, rzadziej z kolei występowały kryształki oraz biżuteryjne ozdoby. Nowością na wybiegach były garnitury dla panien młodych, które dzięki kobiecym dodatkom prezentowały się nadspodziewanie interesująco.

Podczas Tygodnia Mody Ślubnej w Nowym Jorku swoje kolekcje zaprezentowały największe marki kojarzone przede wszystkim z modą ślubną – Marchesa, Oscar de la Renta czy Reem Acra. Zaprezentowane przez nich suknie są doskonałym źródłem inspiracji podczas poszukiwań wymarzonej sukni ślubnej. Najpiękniejsze wzory z nowych kolekcji znajdziecie w naszej galerii.

Czytaj też: Zachwycające suknie ślubne z pokazów haute couture.

zdjęcia: Imax Tree

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 15:59

Zobacz także

Nasze propozycje