Poprzedni artykuł: 5 atrybutów zmysłowej i uwodzicielskiej kobiety Następny artykuł: Zachwycająca Justyna Steczkowska w kalendarzu Gatta!

Nieszablonowe suknie ślubne w nowej kolekcji Agaty Wojtkiewicz

Suknie ślubne z reguły kojarzymy z tiulami, koronkami czy kokardami - a więc wszystkim co słodkie, niewinne i romantyczne. Ale przecież suknia ślubna ma przede wszystkim odzwierciedlać charakter panny młodej. Agata Wojtkiewicz w swojej nowej kolekcji stawia na nieszablonowe suknie w rockowym stylu. Zobaczcie.
suknie ślubne

Suknia ślubna – jak żadna inna, powinna być odzwierciedleniem osobowości, temperamentu i upodobań panny młodej.  „Panna młoda powinna czuć, że bierze udział w najlepszej imprezie w  życiu!” – przekonuje projektantka Agata Wojtkiewicz i udowadnia to w swojej nowej kolekcji, zawierającej 15 wyjątkowych sukien w rockowym klimacie.

Oryginalne suknie ślubne

Najnowsza, autorska kolekcja sukni ślubnych Agaty Wojtkiewicz, skierowana jest do kobiet, w których duszy gra Rock’n’Roll. Nie oznacza to jednak, że w kolekcji znalazły się tylko ultraseksowne i drapieżne suknie, odbiegające od tradycyjnych modeli. Projekty ślubne Agaty Wojtkiewicz to zetknięcie tradycji z mocnym brzmieniem nowoczesności – minimalizm połączony z wyrafinowaniem, sensualnością, zmysłowością. Celem projektantki było stworzenie takich projektów, które nie przytłoczą osobowości przeszłej panny młodej, a pozwolą jej na stworzenie własnej wizji zgodnej z jej marzeniami i stylem. Projektantka nie zawahała się sięgnąć po elementy bieliźniane, które w elegancki i subtelny sposób podkreślą atuty sylwetki panny młodej.

Stylizacja ślubna w rockowym stylu

Agata Wojtkiewicz nie zapomniała o ważnych szczegółach, jakimi są dodatki do sukni, które pozwalają na zbudowanie kompletnej, przemyślanej stylizacji ślubnej. Kolekcję uzupełniają rockowe, skórzane kurtki w kolorze off white, moherowe swetry oraz okrycia z jedwabnych „piór”.  Jak tłumaczy projektantka - „ Kolekcję tworzyłam z myślą o luksusowej i wysublimowanej estetyce przyszłej panny młodej. Dlatego suknie zostały wykonane z zastosowaniem ekskluzywnych jedwabi, szlachetnych koronek i miękkich skór. Każda przyszła panna młoda może znaleźć w niej taki model, który najlepiej odzwierciedli jej osobowość, dzięki czemu podczas ślubu i przyjęcia będzie czuła się pięknie i zarazem swobodnie, a ślub stanie się najlepszą imprezą w jej życiu".

Zobaczcie zdjęcia z kolekcji!

suknie ślubne

 

suknie ślubne

 

suknie ślubne

 

suknie ślubne

 

suknie ślubne

 

suknie ślubne

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 12:55

Zobacz także

Nasze propozycje