Poprzedni artykuł: Już jest! Kalendarz Pirelli na 2016 rok w zupełnie nowej odsłonie Następny artykuł: Świąteczne swetry, które wprowadzą Cię w bożnarodzeniowy nastrój

Ślubne inspiracje: najnowsza kolekcja sukien ślubnych duetu Paprocki&Brzozowski

W gronie polskich projektantów to właśnie ślubne propozycje duetu Paprocki&Brzozowski cieszą się największą popularnością wśród panien młodych. Zobaczcie zdjęcia z pokazu najnowszej kolekcji ślubnej projektantów!

paprocki

Pokaz kolekcji ślubnej na Targach Wedding 2015

Najnowsze propozycje ślubne projektantów cechuje duża różnorodność. Na wybiegu mieliśmy okazję zobaczyć zarówno tradycyjne długie suknie, jak i te o długości mini, a także ślubny komplet ze spodniami. Różnorodność zauważamy także w kwestii koloru - co prawda w kolekcji dominują suknie w kolorze tradycyjnej bieli, ale nie zabrakło bardziej odważnych propozycji np. pudrowego różu, beżu czy metalicznej kości słoniowej. 

Suknie ślubne duetu Paprocki&Brzozowski

Jak zawsze duet postawił na przepiękne zwiewne tkaniny, misterne koronkowe aplikacje w połączeniu z przezroczystościami oraz zdobienia w kształcie kwiatów. Obok typowo romantycznych i bajkowych sukien ślubnych na wybiegu pojawiło się kilka propozycji w minimalistycznym stylu - o prostym fasonie, bez zdobień i zbędnych detali, które odpowiadają ślubnym trendom na 2016 rok. Każda przyszła panna młoda z pewnością znajdzie coś dla siebie!

Zobacz zdjęcia sukni ślubnych z najnowszej kolekcji Paprocki& Brzozowski!

suknie ślubne 2016

 

paprocki

 

paprocki

 

paprocki

 

paprocki

 

paprocki

 

paprocki

 

paprocki

 

paprocki

Co sądzicie o propozycjach ślubnych duetu Paprocki&Brzozowski?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 11:27

Zobacz także

Nasze propozycje