Poprzedni artykuł: Te kreacje podbiły festiwal w Wenecji. Nie uwierzycie dlaczego! Następny artykuł: Co za WPADKA... Zobaczcie buty Kim Kardashian!

11 najpiękniejszych sukni ślubnych Pronovias 2017

Obok tej kampanii sukni ślubnych ciężko przejść obojętnie. Zobaczcie.

Niektóre kobiety od najmłodszych lat marzą o swoim ślubie szczegółowo planując każdy jego element. A suknia ślubna przecież jest najważniejsza ;)!

Często nasze dziecięce wyobrażenia nie pokrywają się z tym, w czym tak naprawdę dobrze wyglądamy. Ponadto czas wykonania kreacji jest dość długi, więc nie można tego odkładać na ostatnią chwilę. Nic zatem dziwnego, że marki już od dawna pokazują nam swoje propozycje na 2017 rok. 

Właśnie pojawiło się video promujące kolekcję sukien ślubnych Atelier od Pronovias. W rolach głównych możemy oglądać Romee Strijd i Jon Kortajarena. Materiały były nagrywane na Lazurowym Wybrzeżu. Zoom został skierowany na detale. Możemy dokładnie przyjrzeć się choćby koronkom i kamieniom, którymi ozdobiono suknie ślubne. Doskonale zobrazowane zostało także to, jak kreacje prezentują się w ruchu. 

W kolekcji Atelier 2017 zostało zaprezentowane morze możliwości dla przyszłej panny młodej. Wybrałyśmy dla Was 11 sukni, które zrobiły na nas największe wrażenie. Nie znajdziecie wśród nich ekstrawaganckich modeli, jak czasem w kolekcji Very Wang. W Pronovias rządzi klasyka. Kreacje różnią się rodzajem dekoltu, zdobień, czy materiałem. 

Znajdziecie wśród nich coś dla siebie? 

Zobaczcie także:  Hollie- najbardziej pożądana suknia ślubna na świecie

Foto: Mat. prasowe

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2019, 13:16

Zobacz także

Nasze propozycje