Poprzedni artykuł: Ta androgyniczna modelka dowodzi, że „różnorodność też może być sexy” Następny artykuł: Zegarki męskie idealne na prezent gwiazdkowy

Modelka plus-size po raz pierwszy w kampanii znanej sieci sukni ślubnych

To zdecydowanie jedna z najgorętszych kampanii sukni ślubnych w ostatnim czasie. Powodem powstałego wokół niej rozgłosu jest pojawienie się w kampanii modelki plus-size. I należy w tym momencie przyznać – był to doskonały wybór.

David’s Bridal to jeden z czołowych amerykańskich domów zajmujących się sprzedażą sukni ślubnych. Choć marka od lat jest jedną z najsilniejszych na rynku dopiero teraz po raz pierwszy zdecydowała się na zaangażowanie do kampanii modelki plus-size.

Modelka plus-size promuje suknie ślubne

Mercy Watson, którą widzimy na zdjęciach promujących kolekcję dosłownie zachwyca – suknie podkreślają jej urodę, dzięki czemu modelka dosłownie rozkwita i roztacza wokół siebie magiczną aurę. Dodatkowym plusem jest romantyczny i rodzinny klimat fotografii, dzięki czemu prezentują się one naprawdę wyjątkowo.

suknie ślubne modelka plus size

Suknie ślubne David's Bridal

Zaprezentowane w kampanii suknie ślubne na 2016 rok to głównie klasyczne fasony podkreślające figurę. W kolekcji widzimy zarówno suknie z obszernym dołem oraz te o popularnym fasonie księżniczki, jak i proste suknie delikatnie opływające ciało. 

Jak mówi przedstawiciel David’s Bridal „Dostrzegamy to, że nasze klientki posiadają różne rozmiary i kształty i uznaliśmy, że to niezmiernie ważne, by odzwierciedlić tę różnorodność w naszej kampanii”. Dotąd w katalogach czy kampaniach popularnych marek zajmujących się modą ślubną występowały głównie wyjątkowo szczupłe i wysokie modelki, tak jakby tylko takie kobiety miałyby być klientkami salonów ślubnych.  Obecność modelki o pełnych kształtach w kampanii popularnej sieci sklepów cieszy tym bardziej – może czeka nas przełom w sposobie prezentowania sukni ślubnych? Czekamy z niecierpliwością!

Co myślicie o tej kampanii? Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 15:17

Zobacz także

Nasze propozycje