Poprzedni artykuł: Kabaretki wracają do łask! Ale teraz będziemy je nosić nie tylko do sp... Następny artykuł: Wcale nie liść sałaty i nasączone waciki... Modelka Victoria's Secret...

Suknie ślubne z... sieciówek! To możliwe :) Nie wydasz na nie więcej niż 500 zł

Nie chcesz pół życia oszczędzać na wymarzoną suknię ślubną, ale nie możesz się doczekać aż powiesz „tak”? Wybierz jedną z wybranych przez nas sukienek z sieciówek, polskich sklepów i z internetu, za które zapłacisz nie więcej niż 500 zł! Reszta zostaje na podróż poślubną ;)

Nie każda z nas oszczędza na wesele od końca studiów. Nie każda z nas marzy o kreacji, która będzie kosztowała więcej niż cała reszta imprezy. Nie każda z nas też chce kupić suknię w jednym z salonów. Coraz więcej wśród nas dziewczyn, które decydują się na ślub pod wpływem chwili, biorą go w urzędzie, na plaży albo na drugim końcu świata.

To nie znaczy, że w ten najważniejszy dzień w życiu (choćby nie wiadomo jak spontaniczny) nie chcą wyglądać pięknie.

Dla tych z was, które nie dysponują ogromnym budżetem, mają dosyć „bez” i w roli panny młodej chcą pozostać wierne swojemu stylowi, przygotowaliśmy zestawienie najpiękniejszych sukienek (długich i krótkich, białych i nie tylko, koronkowych i tiulowych), które łagodnie obejdą się z waszą kieszenią, ale sprawią, że poczujecie się jak księżniczki.

Oto 29 sukienek, które kosztują nie więcej niż 500 zł. Uwaga: możesz je włożyć więcej niż raz w życiu!

Zobacz także: Kabaretki wracają do łask! Ale teraz nosimy je pod...

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 stycznia 2019, 12:19

Zobacz także

Nasze propozycje