Poprzedni artykuł: Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe gwiazd w 2016 r. Kto przebił Ma... Następny artykuł: Rozmiar mniej w 5 minut? W tej bieliźnie wyszczuplającej to możliwe!

10 najpiękniejszych sukni ślubnych gwiazd w 2016 roku. Która najbardziej się wam podoba?

Moda, , tagi: suknia slubna
Hiszpański dekolt Agnieszki Woźniak-Starak, czy syreni tren Małgorzaty Rozenek-Majdan? Zobacz naszą toplistę najpiękniejszych sukni ślubnych 2016 roku. Może te z was, które na przyszły rok planują wesele, zainspirują się gwiazdorskimi kreacjami?

Kosztują po kilkadziesiąt tysięcy złotych, projektują je najlepsi przyjaciele gwiazd i mają jeden cel - olśnić wszystkich.

W 2016 roku z zapartym tchem oglądałyśmy zdjęcia ślubnych kreacji pięknych znanych PolekAgnieszki Woźniak-Starak, Mariny Łuczenko-Szczęsnej i Małgorzaty Rozenek-Majdan. Każda z gwiazd w 2016 roku wybrała suknię w zupełnie innym stylu – niektóre klasyczne, inne romantyczne, a jeszcze inne seksowne, a nawet ekstrawaganckie.

Marzeniem każdej dziewczyny jest przecież to, żeby w najpiękniejszym dniu w życiu wyglądać... jak najpiękniej. Gwiazdy udowadniają jednak, że nawet najbardziej spektakularna kreacja powinna być zgodna z indywidualnym stylem panny młodej. Na ślubie nie chcesz przecież czuć się inną osobą!

W naszej galerii zobacz zdjęcia najpiękniejszych sukni ślubnych roku. Może zainspirujesz się nimi, wybierając własną kreację? 

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 kwietnia 2019, 12:20

Zobacz także

Nasze propozycje