Poprzedni artykuł: TOP 10: duże i pojemne torebki na jesienno-zimowy sezon Następny artykuł: Pokaz Victoria' s Secret 2015 - to było wspaniałe show!

Karolina Malinowska i Olivier Janiak z dziećmi w świątecznej kampanii Apart

Przez ostatnie trzy lata zdążyliśmy się przyzwyczaić do bożonarodzeniowych kampanii biżuterii Apart z Anją Rubik i Sashą Knezevicem. W tym roku marka postawiła na rodzinny klimat zdjęć - kampanię promują Karolina Malinowska i Olivier Janiak wraz z dziećmi. Czy efekt jest równie udany?
boże narodzenie apart 2015

Bożonarodzeniowe kampanie Apart - Anja Rubik i Sasha Knezevic

Przed rodziną Janiaków postawiono ciężkie zadanie - trudno przecież przebić bożonarodzeniowe kampanie z Anją Rubik i Sashą Knezevicem pełne glamouru i magii świąt roztaczającej się wokół zakochanych. Anja i Sasha doskonale sprawdzali się w roli perfekcyjnej i eleganckiej pary spędzającej razem święta. Kiedy jednak para postanowiła o tymczasowym rozstaniu nie mogło być mowy o ich tegorocznym udziale w kampanii.

boże narodzenie apart 2015

Świąteczna kampania Apart 2015

Tegoroczna kampania ma zupełnie inny charakter - zrezygnowano z wytwornego klimatu na rzecz pełnych ciepła i rodzinnej atmosfery zdjęć. Karolina Malinowska i Olivier Janiak pozują wraz z synami oraz przyjaciółką rodziny - Tosią. Zdjęcia dosłownie oczarowują klimatem szczęśliwych i pełnych harmonii świąt. Widzimy wspólne chwile przy stole, radość podczas rozpakowywanie prezentów, przyjemne lenistwo podczas świątecznego poranku oraz cenną zabawę z rodziną.

boże narodzenie apart 2015

Karolina Malinowska i Olivier Janiak w kampanii Apart

Rodzina Janiaków w najnowszej kampanii biżuterii Apart ma obrazować połączenie tradycji i nowoczesności - Karolina i Olivier są parą odnoszącą sukcesy i realizującą się zawodowo, a jednak ceniącą rodzinne szczęście oraz radość przebywania ze sobą. Dzięki temu fotografie ujmują autentyzmem i szczerością. Autorem zdjęć kampanijnych jest Marcin Tyszka. Zobaczcie:

boże narodzenie apart 2015
boże narodzenie apart 2015
boże narodzenie apart 2015
boże narodzenie apart 2015
boże narodzenie apart 2015
boże narodzenie apart 2015

Co myślicie o świątecznej kampanii Apart?

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 kwietnia 2019, 04:11

Zobacz także

Nasze propozycje