Poprzedni artykuł: Tego nie kupuj na wyprzedażach! Oto 5 trendów, które żegnamy wraz z 20... Następny artykuł: To będą najmodniejsze sneakersy 2019 roku! Ten model butów pokochały b...

Sylwestrowe kreacje gwiazd. Kto w tym roku zdecydowanie przesadził?

Moda,
,
, tagi: Magda Mołek, Anna Wyszkoni, Dominika Gawęda, Sarsa
Za nami sylwestrowe, telewizyjne koncerty. Zobaczcie, jak się zaprezentowaly gwiazdy. Komu nie udało się uniknąć wpadki?

Gwiazdy na koncertach sylwestrowych często szokują swoimi stylizacjami. Tym razem naszą uwagę szczególnie zwróciła Natalia Nykiel, która zdecydowała się na mocne wycięcia w okolicach pachwin, Ania Wyszkoni, która połączyła różowe "futerko" z legginsami oraz Sarsa, która postawiła na zwierzęce wzory, aż niektórym mogło się zakręcić w głowie...

Sylwestrowa kreacja Natalii Nykiel - komentarze

Co więcej, druga ze stylizacji Natalii Nykiel wzbudziła szczególną sensację, a o jej skomentowanie pokusił się nawet Krzysztof Ziemiec. Wszystko przez to, że w trakcie jednego z występów, artystka zaprezentowała się w marynarce z wizerunkiem Maryi na ramieniu. Uważacie, że naprawdę przesadziła?

"Szkoda, że niektórzy chcąc się wyróżnić wciąż sięgają po prostackie sposoby, kpiąc z uczuć wielu innych - napisał w komentarzu na Twitterze Krzysztof Ziemiec".

Warto jednak zwrócić uwagę też na piękną kreację Magdaleny Mołek, czy doskonale wpasowującą się w klimat imprezy stylizację Beaty Kozidrak. W naszej galerii znajdziecie stylizacje gwiazd z sylwestrowego koncertu TVN. Która z nich waszym zdaniem prezentuje się najlepiej?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

5 czerwca 2020, 09:13

Nasze propozycje