Poprzedni artykuł: Melania Trump w... mini! Czy to dobra stylizacja dla Pierwszej Damy? Następny artykuł: Nowy trend wśrod polskich gwiazd! Buty zawiązane... na spodniach! Zoba...

Karolina Szostak i Kinga Rusin już je noszą! Te spodnie wyszczuplają i są baaardzo modne :)

Kindze i Karolinie nie można odmówić tego, że się znają na modzie. Ich szerokie spodnie są hitem tego sezonu! Gdzie kupić podobne?

Kinga Rusin nie zalicza modowych wpadek, a Karolina Szostak ostatni też zachwyca stylem. Dlatego warto zwrócić uwagę na spodnie, które obie dziennikarki ostatnio często noszą. Chodzi o szwedy - ten model pięknie podkreśla kobiecą figurę. Dobrze dobrane i noszone do butow na wysokim obcasie są bardzo sexy! 

Kinga Rusin zestawia je z krótką kurtką, a Karolina Szostak z długim płaszczem, co też doskonale pokazuje, jak uniwersalny jest to krój.

Zobaczcie także: Wybrałyśmy dla Was 10 hitów z wiosennej kolekcji H&M! Ceny zaczynają się już od 60 zł

Te spodnie mają też jeszcze jedną ważną cechę - maskują niedoskonałości brzucha. Co prawda obie dziennikarki nie mają sobie niczego do zarzucenia w tej kwestii, ale panie, które mają kompleksy na punkcie np. wystających boczków, powinny się ucieszyć z tego, że te spodnie charakteryzują się wysokim stanem. 

Zastanawiacie się, gdzie możecie kupić podobne? 

Mango, Bawełniane spodnie flare, cena: ok. 200 zł

Taranko, cena: ok. 270 zł

Polecamy także:  Kabaretki wracają do łask! Ale teraz będziemy je nosić nie tylko do spódniczek...

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 marca 2019, 15:37

Zobacz także

Nasze propozycje