Poprzedni artykuł: Doda i Ewa Farna w takich samych butach! Ich cena powala. Której bardz... Następny artykuł: Jak nie zaliczyć modowej wpadki na studniówce? Zobacz te sukienki

5 rzeczy, których NIE WOLNO kupować na wyprzedażach

Gdy wchodzisz do ulubionego sklepu, w którym każda sukienka jest przeceniona o 70 proc., łatwo stracić głowę. Ale pamiętaj, że niska cena nie powinna być jedynym powodem zakupów.

Półki w sklepach uginają się od przecenionych ciuchów, więc chciałabyś natychmiast wyrzucić z szafy wszystko, żeby zrobić miejsce na nowo?

Weź głęboki oddech i poważnie przemyśl swoje wybory. To, że sukienka kosztuje 70 proc. mniej niż wcześniej nie znaczy, że a) będzie ci w niej do twarzy, b) znajdziesz właściwy rozmiar, c) w nowym sezonie wciąż będzie modna.

Zanim zaszalejesz na wyprzedażach, zrób ostrą selekcję rzeczy, które planujesz kupić.

Zrezygnuj z tych, które w 2017 roku wychodzą z mody, tych, które świetnie wyglądają na twojej przyjaciółce, a tobie zupełnie nie pasują, a także tych zwyczajnie za małych. Chociaż na twojej liście postanowień noworocznych widnieje punkt „Zrzucić zbędne kilogramy”, ubrania w rozmiarze XS zamiast motywować, wywołują frustrację.

Czego jeszcze unikać? 

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 08:22

Zobacz także

Nasze propozycje