Poprzedni artykuł: Te dżinsy będą rządziły jesienią! Jak nosić ten fason? Następny artykuł: Najmodniejsze płaszcze na jesień z sieciówek do 200 złotych

Kochamy takie stylowe dodatki! Oto torebka z... drewna.

To nie jest skóra, czy inny wiotki materiał, z którego najczęściej wykonywane są torebki. Z tym dodatkiem nie przejdziecie po ulicy obojętnie. Mowa bowiem o... drewnie!

Marka GRAV GRAV tworzy projekty inspirowane naturą, które są ręcznie wykonane z drewna z orzecha, dębu i buku. Drewniane portfele, plecaki i kopertówki są ozdobione haftami oraz skórzanymi dodatkami.

Twórca podkreśla, że w swoich projektach starał się połączyć zarówno tradycję, jak i nowoczesność, a przy tym nie zrywać z obecnymi trendami. Wychodzi z założenia, że skóra i drewno idealnie ze sobą współgrają. Na modelach haftowane są jedynie wzory, które nawiązują do przyrody.

To doskonały dodatek do wielu, szczególnie młodzieżowych stylizacji. Ceny są zróżnicowane. Uzależnione są od haftu, drewna z jakiego model jest wykonany oraz oczywiście kształtu. Podstawowe modele torebek, czyli te łączące w sobie jedynie drewno i skórę, bez haftów możemy nabyć już od 110 dolarów za sztukę. Więcej informacji o tych dodatkach oraz miejsce, w którym możecie je nabyć znajdziecie TUTAJ

Na Instagramie marki możemy podziwiać wiele modeli oraz zobaczyć, jak łączyć te drewniane dodatki ze stylizacjami. Wybraliśmy kilka z nich i prezentujemy Wam w naszej galerii. 

Zobaczcie także:  Satyna i koronka do... pracy? Pokazujemy, jak je nosić

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 20:27

Zobacz także

Nasze propozycje