Poprzedni artykuł: 10 przebojów z wiosennej kolekcji Reserved! Ta militarna spódnica to h... Następny artykuł: Co za figura! Bardzo szczupła Karolina Szostak w seksownej kreacji pod...

Moda może być naprawdę... smakowita :) Tylko zobaczcie te torebki!

Na widok tych torebek po prostu ślinka cieknie - dosłownie i w przenośni...

Wybór torebki to bardzo indywidualna sprawa - są kobiety, które zapłacą każde pieniądze za kultowy model od ulubionego projektanta, inne z kolei stawiają na oryginalność. Akcesoria tworzone przez Rommy de Bommy są tak wyjątkowe, że prawdopodobnie żadna kobieta nie przejdzie obok nich obojętnie - ostatecznie wszystkie kochamy... jedzenie :)

Artystka z Rotterdamu projektuje oryginalne torebki, których kształty odzwierciedlają popularne potrawy i desery - hamburgery, donuty, torty, galaretki, frytki... Do wyboru, do koloru! Wszystkie wyglądają bardzo realistycznie i po prostu przepysznie. Zobaczcie naszą galerię i same powiedzcie - czy można im się oprzeć?

Być może "kulinarne" akcesoria nie będą pasowały do każdej stylizacji, ale niektóre projekty Rommy są tak smakowite, że po prostu chciałoby się je mieć, by sycić nimi oczy. To się nazywa moda ze smakiem :)

Co sądzicie o takich torebkach? Która podoba Wam się najbardziej?

Zobacz też: Załóż ucho na... ucho. To chyba najgorsza biżuteria, jaką w życiu widziałyśmy

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lutego 2019, 19:33

Zobacz także

Nasze propozycje