Poprzedni artykuł: Zegarki męskie idealne na prezent gwiazdkowy Następny artykuł: W tej kampanii nie użyto Photoshopa. Ale czy oddaje prawdziwy obraz ko...

Najładniejsze torebki wieczorowe na studniówkę

Poszukujesz idealnej torebki, która sprawdzi się podczas każdego większego wyjścia, a przy tym będzie uniwersalna, ale nie nudna? W naszej galerii znajdziesz najmodniejsze torebki wieczorowe tego sezonu! Metaliczna kopertówka, wysadzane zdobieniami puzderko, a może klasyczna wykonana ze skóry? Znajdź swój typ!

Czasy kiedy torebka wieczorowa była niezauważalnym dodatkiem zdecydowanie odeszły w zapomnienie. Dziś torebka ma grać w stylizacji pierwsze skrzypce i mocno rzucać się w oczy. Nosimy więc metaliczne kopertówki, bogato zdobione puzderka – ogółem torebki pełne przepychu i biżuteryjnego misz-maszu. Torebki tego rodzaju to świetne urozmaicenie zwyczajnej stylizacji oraz sposób na pominięcie biżuterii.

Obok bogato zdobionych torebek jest oczywiście miejsce dla klasyki. Nadal bardzo modne pozostają gładkie, jednokolorowe torebki na łańcuszku czy torebki wykonane z wytłaczanej skóry.

Która torebka wieczorowa jest Waszym faworytem?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 10:26

Zobacz także

Nasze propozycje