Poprzedni artykuł: Karolina Szostak jest już tak szczupła, że... nawet obcisła sukienka j... Następny artykuł: Karolina Szostak i Anna Mucha w tym samym gorsecie - która wygląda bar...

Odważny trend na Instagramie - takie zdjęcia mają już Lady Gaga i Małgorzata Rozenek!

Ten trend nie jest dla każdego - potrzeba pewnej odwagi :) Jednak gwiazdy nie mają obaw i chętnie fotografują się w ten sposób. Zobaczcie, o co chodzi!

W dzisiejszych czasach duże dekolty chyba nie robią już na nikim większego wrażenia. Teraz jednak kobiety zaczęły pokazywać biust... z drugiej strony. Ta niecodzienna moda, określana mianem "underboob", nawiązuje do lat 90-tych, kiedy chętnie nosiło się kuse, obcisłe koszulki - wyglądające trochę, jakby się zbiegły w praniu. Teraz trend powraca - coraz więcej kobiet decyduje się na tego typu stylizacje, przy okazji często robiąc sobie selfie.

Hashtag #underboob robi furrorę w internecie - zdjęcia, na których widać dolną część piersi robią sobie gwiazdy, takie jak Lady Gaga i Jennifer Lopez. W Polsce do tego grona dołączyła Małgorzata Rozenek-Majdan, która niedawno pokazała na Instagramie odważną fotografię wpisującą się w trend. Bez wątpienia robi wrażenie ;)

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jak wyglądają różne odsłony #underboob!

Zobacz też: Zwolnili ją z pracy, bo jest... zbyt atrakcyjna? Ta historia wywołała burzę w internecie

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 18:27

Zobacz także

Nasze propozycje