Poprzedni artykuł: Kurtki na jesień 2011/12: parki i budrysówki Następny artykuł: Hit sezonu jesień-zima 2011/12: baskinka

Trendy: biżuteria jesień-zima 2011/12

Moda,
,
, tagi: biżuteria, trendy, jesień-zima 2011/12, moda 2011
W kolekcjach biżuteryjnych na sezon jesień-zima 2011/12 trwa moda na maksymalizm i wyrazistość. Nosimy coraz dłuższe kolczyki, coraz bardziej wymyślne broszki i bransolety, czy obejmujące kilka palców pierścionki. Hitem są noszone również na co dzień duże obroże i kolie. Dominuje styl glamrockowy, gotycki i wiktoriański.

Jeśli chcesz pokazać, że naprawdę trzymasz rękę na modowym pulsie, koniecznie spraw sobie kolię z kwiatem (Marchesa) i noś na co dzień, do swetrów lub bluzek w stylu wiktoriańskim. W modny trend egzotyczny wpisują się znane już z lata motywy zwierzęce. Sezon należy do węży (faktura wężowej skórki) i ptaków (pióra). Tu królują długie piórkowe kolczyki i oplatające wężowymi ogonami nadgarstki bransoletki (Salvatore Ferragamo).

modna biżuteria

W opozycji do lekkich, bardzo kobiecych motywów, stoją te gotyckie i glamrockowe. Nic tak nie doda pikanterii jesiennym stylizacjom – na przykład tym ze skórą w roli głównej – jak łańcuchy, ostre kolce, surowy metal (Wakeley), czaszki, czy tnące mrok połyskujące kryształy (Nina Ricci). Supermodnym motywem są gwiazdy (Richmond). Z kolei bogato wyglądająca biżuteria z trendu russian gold (na przykład duże zegarki w modnym stylu męskim) skutecznie pociesza w czasach kryzysu :).

modna biżuteria

Poniżej garść biżuteryjnych błyskotek z polskich sklepów.

modna biżuteria

zdjęcia: Imax Tree

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 marca 2019, 19:30

Zobacz także

Nasze propozycje