Poprzedni artykuł: Trendy jesień-zima 2012/13: KOLORY Następny artykuł: Trendy jesień-zima 2012/13: WZORY

Trendy jesień-zima 2012/13: FAKTURY, TKANINY

Moda,
,
, tagi: trendy, jesień-zima 2012/13
Jakie faktury i tkaniny dominowały w kolekcjach światowych projektantów na sezon jesień-zima 2012/13? Sprawdź!

trendy jesien-zima 2012

Skóra

Jeśli – choć to chyba niemożliwe – nie masz jeszcze w szafie skórzanej kurtki to koniecznie to zmień. Tej jesieni skóra - czarna, minimalistyczna, lakierowana - to totalny must have!

Futro

Oczywiście sztuczne. Czarne lub kolorowe. Najlepiej prezentuje się w stylizacjach o zadziornym charakterze rockowym – ze skórzanymi rurkami i ćwiekami.

Wełna, dzianina

Tu zaskoczenia nie ma, bo to murowane hity każdego sezonu jesienno-zimowego. Tym razem przy wyborze płaszcza postaw na mocne kolory: bordo, zieleń, camel i czerń.

Koronka

Koronka – najlepiej czarna lub w klasycznym, stonowanym kolorze – kremowym czy bordowym. Idealnie pasuje do modnych mrocznych, gotyckich stylizacji i skórzanych, rockowych detali.

Aksamit

Podobnie jak koronka, najlepiej w kolorze czarnym lub bordowym. Idealnie wpisuje się w modny styl gotycki. Stosuj w małych ilościach - duże płachty aksamitu (długie suknie, płaszcze) postarzają.

Metaliczne tkaniny

Kosmos, loty na Księżyc i na Marsa niezmiennie inspirują projektantów. Oni wprost kochają futuryzm! Metaliczne tkaniny, fasony rodem z innej galaktyki - to wszystko hity sezonu jesień-zima 2012/13!

zdjęcia: Imax Tree

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 sierpnia 2019, 09:35

Nasze propozycje