Poprzedni artykuł: My nie mamy wątpliwości - to najpiękniejsze suknie ślubne tego roku :)... Następny artykuł: Marina i Ewa Chodakowska noszą najmodniejsze sportowe buty. Wiemy, jak...

4 wiosenne trendy, na które powinny uważać niskie dziewczyny

Kobiety, które zawsze wyglądają stylowo dobrze wiedzą, że nie warto ślepo podążać za trendami, a należy dopasowywać je do swojego stylu i sylwetki. Jakich wiosennych trendów powinny zatem unikać niskie dziewczyny?

Jak się nie powinny ubierać niskie dziewczyny? Na szczęście tych "zasad" nie jest tak wiele ;). Ale zacznijmy od tych, które będą ci pasować. W sezonie wiosna-lato 2017 znajdziemy wiele trendów, które są wręcz stworzone dla niskich dziewczyn. To przede wszystkim sukienki-szlafroki podkreślające talię, bluzki z gorsetami, spodnie z wysokim stanem oraz klapki na słupku.

Czego niskie dziewczyny nie powinny nosić?

Jest kilka mocnych tendencji sezonu, których niskie dziewczyny powinny unikać. To m.in. spodnie z poszarpanymi nogawkami, długie rękawy i obszerne płaszcze. Choć trendy te mogą kusić na zdjęciach w rzeczywistości tylko optycznie skracają sylwetkę i sprawiają, że cała stylizacja wygląda niekorzystnie

W galerii pokazujemy, jakie trendy sezonu wiosna-lato 2017 mogą nie dodać uroku kobietom o niskim wzroście. Nie każdy trend jest dla wszystkich, ale jeśli mimo niskiego wzrostu chcesz wypróbować, któryś z tych "niebezpiecznych" trendów zrób to śmiało! Mody nie warto traktować zbyt poważnie. ;) 

Zobacz także: Infantylny i tandetny? Nie! Zobacz, jak nosić najmodniejszy kolor sezonu, aby wyglądać stylowo

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lipca 2019, 19:20

Nasze propozycje