Poprzedni artykuł: Trendy wiosna-lato 2012: kwiaty Następny artykuł: Trendy wiosna-lato 2012 KOLORY

Trendy wiosna-lato 2012: WZORY

Moda,
,
, tagi: trendy, modne wzory, wiosna-lato 2012, moda 2012
Tym, co się szczególnie rzuca w oczy patrząc na wiosenno-letnie kolekcje światowych projektantów, są nie tyle bajeczne kolory, co absolutnie fantastyczne i bardzo odważne wzory. Najlepiej ubierające całą sylwetkę lub łączone po dwa – trzy naraz.

Najmodniejsze w sezonie wiosna-lato 2012 wzory można podzielić na dwie grupy: kalejdoskopowa geometria i natura.

Duro Olowu

Geometrię reprezentują: op-art rodem z lat 60. (Bottega Veneta), wielokolorowe pasy w klimatach sportowych (Mulberry), grochy (Marni) i bloki kontrastujących ze sobą barw (Prada). Motywy często wyglądają jak przetworzone w kalejdoskopie lub zmultiplikowane.

modne wzory 2012

Natura to z kolei styl etno (Etro), afrykańskie, plemienne malowidła (Donna Karan), cętki dzikich zwierząt (Michael Kors), ogromne kwiaty (Ashish), hawajskie motywy roślinne – tropikalne owoce, paprocie, palmy (Erdem) oraz klimaty... podwodne – muszle, rozgwiazdy (Versace).

modne wzory

Gdzieś pomiędzy nimi pojawiają się zabawne wzory „obrazkowe”: domki, samochodziki (Prada), ptaszki (Carolina Herrera), osadzone najczęściej w estetyce retro, jak z babcinych apaszek. Wszystko to w naprawdę totalnym, brawurowym i bezkompromisowym wydaniu. Nie masz wyjścia, w tym sezonie musisz być naprawdę WZOROWA!

modne wzory 2012

zdjęcia: Imax Tree

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 17:28

Zobacz także

Nasze propozycje