Poprzedni artykuł: Jedna z najpiękniejszych blogerek wzięła ślub. Zobacz jej bajeczną suk... Następny artykuł: Kasia Cichopek pozuje w bikini. Ależ ona schudła!

Koniec z ocierającymi szyję sznurkami od bikini

Ten trik na zawiązanie bikini powinna znać każda kobieta!

Zastanawiacie się, jak wiązać bikini, aby szyja nie cierpiała? Odpowiedź na to pytanie opublikowała Allison. Kobieta może się pochwalić pokaźnym biustem i nic dziwnego, że decydując się na wakacje nad morzem, czy wypoczynek na basenie, zakłada bikini. Często biustonosz jest wtedy wiązany na szyi za pomocą cienkich sznureczków, które niestety wpijają się w skórę i często powodują podrażnienia.

Jak wiązać biustonosz od bikini?

Biustonosz od bikini może doskonale podkreślać kształtny biust, ale kiedy go zawiążemy na szyi, wtedy cały ciężar piersi jest podtrzymywany przez kark, a sznureczki, które odgrywają w nim kluczową rolę, zaczynają się wżynać w ciało. Już samo to uczucie potrafi być bolesne, szczególnie kiedy trwa kilka godzin, ale pomyślcie sobie, jak musi to doskwierać, kiedy skóra jest zbyt mocno opalona. Spokojnie, nie musicie rezygnować z tego rodzaju biustonosza. Aby sznureczki nie wbijały się w skórę na szyi i jej nie podrażniały, wystarczy zawiązać je w inny sposób. Należy je odpowiednio ułożyć i powiązać jeszcze przed założeniem stroju. 

Realizację sposobu na zawiązanie bikini, Allison pokazała na Instagramie i nie trzeba było długo czekać na podziękowania od kobiet, które z niego skorzystały i od teraz mogą się cieszyć walorami tego biustonosza bez cierpienia:)

Polecamy:  Bedzie kolejny hit sprzedażowy? Biedronka wypuszcza kolekcję koronkowje bielizny

Zobaczcie, jakie to proste.

Skorzystacie z tego triku?

Oto najlepsze kremy przeciwsłoneczne:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 stycznia 2019, 11:08

Zobacz także

Nasze propozycje