Poprzedni artykuł: Nowa kolekcja Mohito After Hours - wiosna-lato 2015 Następny artykuł: Jak dobrać sukienkę do figury - porady

Uma Thurman w kampanii Marc O’Polo wiosna-lato 2015

W sezonie wiosna-lato 2015 przewodnim hasłem Marc O'Polo jest Natural Evolution, którym marka chce podkreślić swój nowoczesny styl nie zapominając o jednoczesnym przywiązaniu do natury. Po raz kolejny ambasadorką marki została Uma Thurman.

Uma to kobieta z krwi kości, która nie boi się życiowych wyzwań, ale jednocześnie zawsze stara się podążać za swoim wewnętrznym głosem i żyć zgodnie z własną naturą. Właśnie dlatego utożsamia się tak mocno z najnowszą kolekcją Marc O’Polo, która nie tylko odzwierciedla jej casualowy, ale i nowoczesny styl.

To, co zachwyciło Umę to subtelne niuanse. Chodzi tu nie tylko o kolor, ale i rodzaj tkanin. Stąd delikatnie połyskujące jedwabie i wiskozy, natomiast tekstura to połączenie chropowatych, rustykalnych faktur z prostymi i surowymi cięciami, które tworzą nowy i bardzo elegancki “chic-mix” w najlepszy sposób oddający “ducha” tego sezonu. Zaś naturalne kolory są punktem wyjścia kolekcji do bardziej nowoczesnego kierunku opartego na prostych i czystych fasonach.

Dowiedz się więcej o Umie Thurman >>>

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 19:54

Zobacz także

Nasze propozycje