Poprzedni artykuł: Fashion Santa, czyli bardzo nietypowy Mikołaj Następny artykuł: Eleganckie zegarki damskie na prezent

Wideo z pokazu Victoria's Secret 2015!

Po długim czasie wyczekiwania i niepewności marka Victoria's Secret nareszcie opublikowała wideo z ostatniego pokazu, który odbył się w listopadzie. My mogłybyśmy oglądać je bez końca. Gwarantujemy - z Wami będzie podobnie!
victoria's secret pokaz 2015

Atmosfera wokół bieliźnianego show podgrzewana była już od dawna. Pokaz kolekcji Victoria's Secret 2015 miał miejsce 10 listopada, wideo wyemitowano w telewizji 8 grudnia, ale dopiero teraz filmiki z pokazu możemy oglądać w sieci. I należy w tym momencie przyznać, że zdecydowanie warto było czekać!

Występy gwiazd na pokazie Victoria's Secret 2015

47 modelek, które w tym roku pojawiły się na wybiegu urozmaiciły występy gości muzycznych. Selena Gomez wykonała utwór - Me&My Girls" podczas, którego Aniołki pojawiły się w sportowych stylizacjach, a także... przykładowo w strojach policjanta czy strażaka. Kolejna gwiazda - Ellie Goulding zaśpiewała "Love me like you do", któremu towarzyszyły przepiękne zimowe stylizacje z motywu "Ice Angels", a także utwór "Army", kiedy to modelki nosiły stroje inspirowane naturą. Ostatni wykonawca - The Weeknd zaśpiewał "In the night" oraz  swój największy hit - "Can't feel my face", wtedy to właśnie modelka Lily Aldridge zaprezentowała kultowy biustonosz "Fantasy Bra" warty ponad 2 mln dolarów!

Wideo z pokazu Victoria's Secret 2015!

Zobaczcie pięć występów gwiazd tegorocznego pokazu oraz wprost przepiękne stylizacje modelek Victoria's Secret!

Ellie Goulding - "Love Me Like You Do"

Ellie Goulding - "Army"

The Weeknd - "Can't Feel My Face"

The Weeknd - "In The Night"

Selena Gomez - "Me&My Girls"

Która z części pokazu Victoria's Secret podoba Wam się najbardziej?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 07:59

Zobacz także

Nasze propozycje