Poprzedni artykuł: Najgorzej ubrane gwiazdy w 2016 r. O tych zdjęciach chcą zapomnieć... Następny artykuł: Zamienią zwykłą sukienkę w kreację na Sylwestra! Naszyjniki XXL już za...

Ostatnia szansa, by kupić kreację na Sylwestra! Propozycje z sieciówek do 150 zł

Sylwester już jutro! A Ty nadal nie masz sukienki i, co gorsza, czasu na chodzenie po sklepach? Zobacz, gdzie kupisz kreację za mniej niż 150 zł.

W co się ubrać na Sylwestra??? Też dręczy was to pytanie? Z jednej strony marzy nam się wystrzałowa kreacja, z drugiej - nie chcemy wydawać pieniędzy na ciuch, który założymy tylko raz. Można jednak spokojnie znaleźć sukienkę, w której zabłyśniesz na Sylwestrze i sprawdzi się ona również przy innych okazjach. 

W sieciówkach znalazłyśmy kilka sukienek, które wydają się być uniwersalne i na pewno wykorzystacie je jeszcze na np. spotkanie ze znajomymi, a nawet randkę. Nie brakuje w nich seksownych wycięć, czy koronek. Wszystkie są krótkie i przeważają te w czarnym, klasycznym kolorze.

Zwróciłyśmy też uwagę na cenę. Koszt każdej z kreacji nie przekracza 150 zł. Do tego wystarczy efektowny makijaż oraz fryzura, sprawdzone szpilki (w końcu przed Wami całonocna zabawa:), biżuteria i mała torebka. 

Kto jeszcze dzisiaj biegnie do sklepu?:) Zobaczcie nasze propozycje sylwestrowych sukienek. 

Polecamy także:  10 połyskujących kopertówek do 100 zł! Nie tylko na Sylwestra

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 08:33

Zobacz także

Nasze propozycje