Poprzedni artykuł: Meghan Markle krytykowana za ostatnie stylizacje. Czy jej ubiór szkodz... Następny artykuł: Koronkowe biustonosze za 19 złotych kupicie w... Rossmannie. Śliczne!

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski w walentynkowej sesji

Moda, , tagi: Adam Zdrójkowski, Wiktoria Gąsiewska
Ta jedna z najbardziej rozpoznawalnych par wzięła udział w pierwszej wspólnej sesji zdjęciowej. Jak wypadła?

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski są kojarzeni m.in. z serialem Rodzinka.pl - ale teraz oprócz tej produkcji możemy ich wspólnie zobaczyć także w sesji zdjęciowej dla marki born2be. To nie lada gratka dla ich fanów, ponieważ dotychczas mało było ich publicznych projektów poza planem zdjęciowym.

Pierwsza wspólna sesja Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego

Do współpracy zaprosiła ich popularna marka born2be. Głównym motywem tej sesji były lata 50 i klimat z iście amerykańskiego kina. Neony, nietuzinkowa aranżacja i stylizacje w stylu lat 50 od born2be sprawiły, że na planie była naprawdę gorąca atmosfera, a młodzi aktorzy nie szczędzili sobie czułości podczas pozowania do zdjęć.

Spontaniczne zachowania pary zaowocowały pełnymi wdzięku fotografiami dla znanej marki. Kuse spodenki Wiktorii i stylizacja Adama na amerykańskiego amanta doskonale oddały charakter tamtych lat. Według doniesień, para wygląda na bardzo zakochaną, a wspólne projekty tylko pogłębiają ich relacje! 

W naszej galerii zobaczycie pierwsze efekty tej sesji. Jak wam się podoba?

zdjęcia: materiały PR

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 kwietnia 2019, 22:54

Zobacz także

Nasze propozycje