Poprzedni artykuł: Te spodnie to hit sezonu! Victoria Beckham i Małgosia Kożuchowska już... Następny artykuł: Karolina Szostak i Małgorzata Rozenek-Majdan w takich samych spodniach...

Recenzja czytelniczek: Nowy Lenor Pearly Peony, delikatny kwiatowy zapach oraz aksamitna miękkość

Moda, , tagi: Lenor, płyn do płukania tkanin, płyn do zmiękczania tkanin
Nie tak dawno pisaliśmy o miłości od pierwszego wejrzenia, którą możemy odczuwać nie tylko w stosunku do ludzi. Lenor ujawnił, że możemy czuć coś zaskakująco podobnego w stosunku do ubrań i przedmiotów. Jest to materialny rodzaj miłości, który rzeczywiście nabiera cech podobnych do romantycznej miłości wobec innej osoby.

Przesłaliśmy nowy Lenor Pearly Peony do naszych testerek i poprosiliśmy, aby podzieliły się z nami informacjami na temat wspomnień, które udało im się przywołać, także tych o miłości od pierwszego wejrzenia - tym razem tej w kierunku ubrania, a nie do drugiej osoby. Na początku możemy zdradzić, że wszystkie* nasze testerki zadeklarowały, że z chęcią polecą go swoim znajomym...

Zobacz także: Długotrwały romans - nie tylko jeśli kogoś poznasz!

Zapachy odgrywają kluczową rolę w tworzeniu wspomnień w życiu – potwierdza Axa. Według niej, każde wspomnienie ukryte w naszej podświadomości jest mniej lub bardziej związane z konkretnym zapachem, w tym wspomnienie pierwszej miłości – do drugiego człowieka lub przedmiotu! Każdego dnia wybiera innych zapach, jednak ma kilka ukochanych, do których chętnie wraca. Axa deklaruje, że zapach Lenor Pearly Peony pozostanie z nią przez długi czas.

Zapach Lenor Pearly Peony przeniósł Natalię do radosnych, letnich chwil. Wspomniała również o jej najbardziej ukochanej, modowej perełce i podzieliła się z nami historią miłości od pierwszego wejrzenia do kamizelki, którą upolowała podczas wakacyjnego wyjazdu do Barcelony.

Anna konkluduje: „Węch jest najważniejszym zmysłem. Uwielbiam zapach świeżo wypranych ubrań mojej rodziny. Lenor Pearly Peony zdał egzamin w 100%. Nie tylko nadaje moim ubraniom wspaniałego zapachu, ale także chroni je i sprawia, że mogę cieszyć się nimi przez długi czas! Z czystym sercem mogę polecić go wszystkim moim przyjaciołom”.

Lenor Pearly Peony zachwycił testerki!

• Wszystkie* nasze testerki zwróciły uwagę na delikatny, kwiatowy zapach, który wpływa na wyobraźnię i przywołuje miłe wspomnienia, np. chwilę, kiedy po raz pierwszy zauważyły swoją ukochaną modową perełkę lub założyły na randkę perfekcyjną małą czarną. Każda z testerek przyznała także, że świeży zapach utrzymuje się na ubraniach nawet do kilku godzin noszenia.

• 100%* respondentek pozytywnie oceniło obietnicę zmiękczania tkanin, biorąc pod uwagę, że Lenor Pearly Peony spełnił ich oczekiwania pod tym względem!

• 95%* testerek zgadza się ze stwierdzeniem, że ubrania wyprane w płynie Lenor Pearly Peony stają się aksamitnie miękkie i przyjemne w dotyku.

• 66,6%* testerek korzysta z załączonego dozownika, podczas gdy reszta wlewa mniejszą lub większą dawkę płynu według uznania.

• 95%* testerek opisuje nowy Lenor Pearly Peony jako "niesamowity" lub "bardzo dobry" produkt i wszystkie wyrażają chęć jego zakupu w przyszłości.

Z Lenor możesz nie tylko ożywić wspomnienia, ale także zadbać o swoje ukochane ubrania, utrzymując na nich uczucie świeżości i doskonały wygląd na dłużej - przekształcając „miłość od pierwszego wejrzenia” w długotrwały romans. To dzięki technologii Anti-Age 3, która pomaga chronić tkaniny przed 3 głównymi oznakami starzenia - rozciąganiem, blaknięciem kolorów i mechaceniem.

*Badanie zostało przeprowadzone przez wizaz.pl na 24 badanych czytelniczkach w okresie: grudzień 2016-styczeń 2017, sponsorowany przez Lenor.

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje