Poprzedni artykuł: Gwiazdy pokochały... welur! Paulina Krupińska już go nosi. Kto jeszcze... Następny artykuł: Małgorzata Rozenek-Majdan w najmodniejszych butach tego sezonu! Cena?...

Rozejrzyj się i odkryj drobne radości życia z nowymi zapachami Mexx!

Moda, , tagi: perfumy, Mexx
Kiedy spojrzycie do góry, możecie przeżyć wiele zaskakujących chwil: obejrzeć piękny zachód słońca, odkryć nowe dzieło sztuki ulicznej lub napotkać wzrok tej wyjątkowej osoby. Rozglądaj się wokół siebie, zwracaj uwagę na szczegóły, aby zauważyć jak wiele zaskakujących rzeczy oferuje Ci świat.

Według marki Mexx radość życia tkwi w zwykłych małych chwilach, których mieszkańcy wielkich miast doświadczają każdego dnia. Tak wiele zaskakujących chwil się zdarza, ale często je przeoczamy, ponieważ nie rozglądamy się wystarczająco uważnie, aby je dostrzec. Look up now to zapachy celebrujące Małe Wielkie Chwile, które zaskoczą Cię, kiedy oderwiesz się od codzienności i rozejrzyj wokół siebie. 

Kompozycja składników w zapachach Mexx Look up now Was zaskoczy, tak jakby wyrósł przed Wami ukryty miejski ogród. Podstawę tych codziennych zapachów tworzą charakterystyczne nuty, a barwy flakonów podkreślają ich główne składniki.

Gorące pożegnanie lata z Mexx!

Żadna impreza nie była jeszcze tak ekscytująca jak Mexx Look Up Now! 17 września w warszawskim klubie ISKRA odbyło się wyjątkowe wydarzenie pod hasłem "Look up now". Goście mieli okazję poznać nowe zapachy Mexx Look up now i w wyjątkowej atmosferze pożegnać lato.

We współczesnym świecie większość z nas spędza codziennie wiele godzin w wirtualnej rzeczywistości, rzadko odrywając wzrok od ekranu komputera i smartfona. Tracą na tym nasze relacje z rodziną i przyjaciółmi. Z tego powodu motywem przewodnim imprezy Mexx było zachęcanie do refleksji nad takim sposobem życia i jego zmiany - porzucenia na chwilę elektronicznych urządzeń i spojrzenia w górę i dookoła. Opuszczenie świata wirtualnego i bycie tu i teraz pozwala zyskać cenny czas, który zdaniem Mexx powinniśmy celebrować w gronie bliskich nam osób.

W nawiązaniu do tego zagadnienia, jedną z atrakcji imprezy było wypuszczenie w niebo mnóstwa balonów, na których goście wpisywali swoje życzenia "5 minut dla..." - informując, komu chcieliby poświęcić czas zyskany dzięki oderwaniu się od swojego smartfona.

Przygotowanie powierzchni muralu było złożonym procesem - trwało dwa dni, malowanie zaś siedem dni po 15H. Czyli cała akcja 7 dni. Zaangażowanych w ten proces było 5 osób + pies. Zużyto 150 l Farby, 10 wałków, 30 pędzli i kilometr linki pomocniczej. Powierzchnie przemalowywano 7 razy co daje 24*11=264*7= 1848 m2 powierzchni. Przy każdym przemalowaniu rysunek był odrobinę przesuwany, aby przy animacji ukazać efekt dziewczynki wypuszczającej w niebo balony. Każdy etap pracy był codziennie fotografowany przez drona o godz. 15, po to aby oddać efekt animowanego graffiti.

Imprezę uświetnił też wokal niezwykłej Georginy Tarasiuk, a inne, liczne atrakcje, takie jak Gif budka, sprawiły, że to był niepowtarzalny wieczór.

Mexx Look up now Woman

Mexx Look up now dla Kobiet spowoduje, że poczujesz się w mieście tak wspaniale, jak nigdy dotąd. Stanie się to dzięki zaskakującej kompozycji brzoskwini i dzikich jeżyn, połączonych z jaśminem i cedrem.

Soczyste owocowe nuty głowy: promienna brzoskwinia, mandarynka i dzika jeżyna, zaskakują musującą świeżością. Kwiatowe nuty serca: gardenia, jaśmin i tuberoza, stanowią aksamitny kobiecy akcent tej dynamicznej kompozycji. Drewno cedrowe o gładkim kremowym charakterze układa się harmonijnie na zmysłowej wanilii, a otulający sandałowiec dopełnia świeżą kompozycję zapachu.

Mexx Look up now Man

W Mexx Look up now dla Mężczyn ozonowy akord błękitnego nieba w mieście łączy się z aromatem zielonej gruszki, aby inspirować Cię do przeżycia w pełni tego dnia i pozwolić miastu Cię zaskoczyć!

W ślad za nutą głowy wyłania się nuta serca, w której liście paczuli i kwiaty wodne odzwierciedlają dynamiczny rytm dnia. Nuta głębi ukazuje elegancką ziemistą kompozycję piżma i ambry.

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje