Poprzedni artykuł: Louis Vuitton wiosna-lato 2015 FILM Następny artykuł: Triumph Sculpting Sensation - najpiękniejsza bielizna modelująca

Zegarek Swatch na Rok Kozy

Moda,
,
, tagi: zegarek, Swatch, New Gent, Rok Kozy, złoty zegarek
19 lutego 2015 zaczyna się chiński Rok Kozy. Z tej okazji Swatch przygotował specjalną edycję zegarka New Gent - The Goat’s Keeper.

W całej historii Chin, od pradawnych czasów polowań po koczownictwo i rolnictwo, kozy były zawsze bliskimi towarzyszami codziennego życia ludzi. Nawet dzisiaj ludzie mile kojarzą oswojoną, siwowłosą kozę, która symbolizuje życie pełne pokoju i harmonii. Kozy są także symbolem bogactwa i dobrobytu, gdyż w starożytnych czasach znajdowały się w gospodarstwach osób bogatych i były znane jako „Ji Yang”, co oznacza “koza pełna szczęścia”. Z czasem „Yang” (koza) przekształciło się w „Xiang”, a to z kolei oznacza bezpieczeństwo i szczęście. Młode kozy okazują swoje uznanie dla miłości i opieki matki poprzez klęczenie u jej stóp, dlatego też uznaje się kozę za miłe, skromne i wdzięczne zwierzę, które symbolizuje szacunek wobec osób starszych.

zegarek Swatch na Rok Kozy

Zainspirowany tymi opowieściami Swatch stworzył na chiński Nowy Rok specjalny zegarek: „The Goat’s Keeper”. Tarczę i pasek kolorowego New Gent zdobi oczywiście postać kozy. Ten specjalny noworoczny zegarek jest dostępny w specjalnym opakowaniu. Na powierzchni owalnego kartonu znajduje się koza, którą można zobaczyć także na zegarku, natomiast boki pudełka są ozdobione zygzakowatym wzorem przypominającym trójkąty w kolorach różowym i zielonym. Nad głową kozy wirują lśniące złote kropki, co z pewnością wróży bogactwo, dobrobyt oraz pomyślność w nadchodzącym roku!

Cena zegarka Swatch The Goat’s Keeper: 255 złotych.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 sierpnia 2019, 19:04

Nasze propozycje