Poprzedni artykuł: Wideo z pokazu Victoria's Secret 2015! Następny artykuł: Ta androgyniczna modelka dowodzi, że „różnorodność też może być sexy”

Eleganckie zegarki damskie na prezent

Szukasz sprawdzonego i ponadczasowego pomysłu na prezent? Naszym zdaniem do elegancki zegarek - moc inspiracji znajdziesz w naszej galerii!

Zegarek to jeden z tych prezentów, który jest zarazem praktyczny, jak i elegancki i gustowny. Dodatkowo - na co dzień przypomina obdarowanej osobie o momencie oraz osobie, od której go dostała. Pamiętajmy, że podczas wyboru zegarka nie warto zbytnio oszczędzać. To prezent, który ma służyć przez lata - warto więc zainwestować w model sprawdzonej marki oraz eleganckie wzornictwo.

Najnowsze trendy w zegarkach

Rok 2015 upłynął nad pod znakiem różowego złota oraz klasycznych zegarków na skórzanym pasku - i to właśnie te wzory mają dominować na zegarkach także w nadchodzącym sezonie. Ponadto nadal bardzo modne pozostaje popularne już od dłuższego czasu wzornictwo - duże zegarki na bransolecie w męskim stylu, połączenie srebra i złota, a także zegarki z czarną tarczą.

Który z zegarków w naszej galerii najbardziej przypał Wam do gustu?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lutego 2019, 06:02

Zobacz także

Nasze propozycje