Poprzedni artykuł: Heidi Klum zaliczyła modową wpadkę i... pochwaliła się tym na Instagra... Następny artykuł: Paulina Sykut-Jeżyna na wyprzedaży w Zarze znalazła prawdziwą perełkę!...

Już niedługo w H&M kupować będziemy 'na kreskę'? Za rzeczy zapłacimy nawet dwa tygodnie później

Moda,
,
, tagi: H&M
W szwedzkim H&M nie trzeba płacić za ubrania, aby wyjść z nimi ze sklepu. Jak to możliwe? Już wyjaśniamy!

Szwedzka sieciówka testuje nowy model płatności, który jest odroczony o dwa tygodnie. Oznacza to, że przychodząc do sklepu, możemy zabrać wybrane ubrania lub akcesoria do domu, a rachunek za nie dostaniemy dopiero po dwóch tygodniach od zakupu. Podobnie z zakupami online - również możemy zapłacić za nie później. 

Zakupu "na zeszyt" w H&M - kup teraz, zapłać później 

Jeśli rozmyślimy się z zakupów - bez żadnych konsekwencji możemy zwrócić nieużywane ubrania i nie musimy czekać na zwrot pieniędzy. Jedyne co musimy zrobić, aby skorzystać z tej odroczonej płatności to zarejestrować się w aplikacji mobilnej oraz zeskanować kod QR w kasie sklepu. Szwedzka sieciówka na naszą decyzję będzie czekać dwa tygodnie - w tym czasie możemy oddać ubranie lub zapłacić za nie w sklepie lub poprzez aplikację.

Ta funkcja dostępna jest na razie tylko w Szwecji i Holandii, ale z zapowiedzi wynika, że H&M planuje wdrożyć ją także w kolejnych krajach. 

Zobacz także: Niedroga sukienka z H&M jest hitem na Instagramie. Nadal można ją kupić! 

"Kup teraz, zapłać później" - tak popularna sieciówka reklamuje nową funkcję płatności. Z pewnością rozwiąże to problem ogromnej ilości zwrotów, które często wymagają transakcji bankowych. Zmniejszy to także stres samych konsumentów, którzy obawiają się często czy ich nieużywane ubrania zostaną z powrotem przyjęte przez sklep.

Model odroczonej płatności funkcjonuje już w wielu krajach i dotyczy wielu różnych dóbr. Podobnie działa serwis dotpay.pl, który proponuje 30-dniowe odroczone płatności w sklepach internetowych. To jak karta kredytowa lub pożyczka bez oprocentowania - wypełniamy krótki wniosek, czekamy na akceptacje i przelanie środków za nasze zakupy

Czy taka możliwość zapłaty "na kreskę" zwiększy liczbę klientów H&M? Być może, pamiętajmy jednak, że za zakupy ostatecznie i tak trzeba będzie zapłacić, a używanych ubrań nie uda się zwrócić. 

 

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 sierpnia 2019, 03:52

Nasze propozycje