Poprzedni artykuł: To najpopularniejsze dżinsy na Pintereście. Wyszczuplają i są bardzo m... Następny artykuł: Ewa Farna w wyszczuplających dżinsach, które kupisz w sieciówce!

Agnieszka Kaczorowska w spodniach, na które powinny uważać wszystkie krągłe dziewczyny

Moda,
,
, tagi: stylizacje gwiazd, Agnieszka Kaczorowska
Spodnie, które wybrała ostatnio Agnieszka Kaczorowska mają dość niebezpieczny krój, którego powinny unikać kobiety o pełnych kształtach. Jak wyglądała w nich Agnieszka?

Agnieszka Kaczorowska w ostatniej stylizacji z beżowymi spodniami nie wyglądała do końca korzystnie. Aktorka i tancerka może pochwalić się przepiękną i kobiecą figurą, ale w tym looku nie udało jej się podkreślić atutów sylwetki. Agnieszka zdecydowała się na fason spodni, który niestety nie jest stworzony dla kobiet o pełniejszych kształtach...

Agnieszka Kaczorowska w beżowych spodniach 

Beżowe spodnie, które miała na sobie Agnieszka były wykonane z elastycznego materiału, który nieestetycznie opinał się na udach oraz łydkach i marszczył się w okolicach bioder, przez co podkreślał najszerszą partię ciała. Tego rodzaju spodnie powinny być odrobinę luźne i lekko opływać biodra i łydki, a nie je opinać, dlatego też powinny unikać ich dziewczyny o pełniejszych kształtach. Cygaretki niestety wyglądały na odrobinę za małe i delikatnie poszerzyły optycznie Agnieszkę. Efekt tylko spotęgowała zbyt długa marynarka oraz płaskie loafersy, które jeszcze bardziej ściągnęły sylwetkę w dół. 

Warto ponadto podkreślić, że filigranowe dziewczyny powinny unikać bardzo dużych torebek, a w szczególności worków XXL. Przytłaczają one drobną sylwetkę i jeszcze bardziej przyciągają uwagę do dołu sylwetki. Wystarczyłoby, żeby Agnieszka w swojej stylizacji zmieniłaby kilka elementów, a na pewno prezentowałaby się o wiele ładniej. Też tak uważacie? 

Te cygaretki podkreślą atuty sylwetki:

Na zdjęciu:

1. Klasyczne  eleganckie spodnie - SPRAWDŹ, GDZIE JE KUPIĆ

2. Granatowe cygaretki - SPRAWDŹ, GDZIE JE KUPIĆ

3. ElEganckie spodnie w białym kolorze - SPRAWDŹ, GDZIE JE KUPIĆ

Zobacz także: Tylko u nas! Nie zgadniecie, jaki jest ulubiony kosmetyk Agnieszki Kaczorowskiej

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lutego 2020, 20:04

Nasze propozycje