Poprzedni artykuł: Skandal na ślubie Messiego! Wszyscy mówią o kreacji, ale nie panny mło... Następny artykuł: Małgorzata Rozenek-Majdan w kurtce z sieciówki! Kupisz ją na wyprzedaż...

Agnieszka Kaczorowska w zachwycającym kombinezonie w pasy

Kiedy patrzymy na ostatnie zdjęcia Agnieszki Kaczorowskiej nasuwa się jeden wniosek - gwiazda nigdy wcześniej nie wyglądała tak stylowo :)

Agnieszka Kaczorowska na zawodach konnych w Gałkowie pojawiła się w pasiastym kombinezonie, który wydaje się być stworzony specjalnie dla niej. Aktorka i tancerka wyglądała naprawdę stylowo. Agnieszka postawiła na kombinezon marki Marella w czarno-białe, pionowe paski. Kombinezon podkreślał talię, a dzięki falbance - także dekolt. Do kombinezonu Agnieszka dobrała stonowane dodatki - złote sandałki na platformie oraz klasyczną kopertówkę.

Agnieszka Kaczorowska zachwyca w kombinezonie

Fason i wzór kombinezonu wydawały się być stworzone dla Agnieszki. Pionowe paski optycznie dodały jej wzrostu i sprawiły, że wyglądała bardzo szczupło. Agnieszka Kaczorowska w ostatnim czasie chyba zrzuciła kilka kilogramów, a pasiasty kombinezon pięknie wyeksponował jej nową figurę. Rozszerzane nogawki całkowicie zakrywały buty.

Takie proste, nieprzekombinowane stylizacje zdecydowanie służą Agnieszce. My uwielbiamy ją w takim wydaniu, wy również?

Modne ubrania w paski z sieciówek:

Na zdjęciu:

1. Oversizowa sukienka w pasy - Reserved - SPRAWDŹ CENĘ TUTAJ

2. Szmizjerka w pionowe pasy - Mohito - SPRAWDŹ CENĘ TUTAJ

3. Sukienka w cienkie paski - Reserved - SPRAWDŹ CENĘ TUTAJ

Zobacz także: Tylko u nas! Nie zgadniecie, jaki jest ulubiony kosmetyk Agnieszki Kaczorowskiej

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 lutego 2020, 18:37

Nasze propozycje