Poprzedni artykuł: Oto najbrzydszy kostium kąpielowy świata. Na plaży zamieni cię w... mę... Następny artykuł: Znamy dokładne daty wyprzedaży 2017. Obniżki wystartują już za kilka d...

Aneta Zając w fasonie sukienki, którego powinny unikać niskie dziewczyny

Aneta Zając nie należy do wysokich kobiet, a w tej stylizacji tylko to podkreśliła. Aktorka postawiła na stylizację, w której wglądała na dużo niższą niż jest naprawdę.

Aneta Zając zaliczyła modową wpadkę? W jednej ze swoich ostatnich stylizacji gwiazda zdecydowała się na niebieską sukienkę, która z pewnością nie podkreśliła atutów jej figury. Z jednej strony aktorka nie wygląda źle, ale wystarczyłoby zmienić w jej stylizacji zaledwie kilka detali, a Aneta prezentowałaby się o wiele lepiej. O czym dokładnie mowa?

Minusem w stylizacji gwiazdy jest przede wszystkim sukienka z obniżoną talią. Niskie osoby nie powinny wybierać takiego kroju sukienki, która posiada ściągacz nad biodrami i w efekcie ukrywa figurę, a przede wszystkim talię. Przez to nogi wydają się być krótsze, a sylwetka nie jest optycznie wysmuklona, a wręcz przeciwnie - staje się ciężka i odrobinę masywna. Gdyby ściągacz w sukience aktorki umieszczony był w talii, czyli najwęższej partii ciała, Aneta Zając wyglądałaby na wyższą i szczuplejszą. 

Aneta Zając w niebieskiej sukience 

Niestety sukienka nie była jedynym nietrafionym wyborem w stylizacji Anety Zając. Na niekorzyść działała także duża torebka na długim pasku, która przyciągała wzrok do dolnej partii ciała, a przez optycznie skróciła sylwetkę Anety. Niskie osoby powinny unikać tego rodzaju torebek, które przytłaczają sylwetkę. Choć Aneta mierzy 161 cm wzrostu w tej stylizacji wygląda na jeszcze niższą. Gdyby tylko zmieniła w outficie kilka drobnych rzeczy z pewnością wyglądałaby dużo lepiej i ciekawiej!

Zobacz także: 6 błędów, które sprawiają, że wyglądasz na niższą niż jesteś

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 01:22

Zobacz także

Nasze propozycje