Poprzedni artykuł: Spódnice za 25 zł w Lidlu. Pasują na każdą figurę! Następny artykuł: Nie ramoneska i nie parka! W tym sezonie nosimy tylko takie okrycia wi...

Supermodna sukienka z Zary i... naprawdę dziwaczna fryzura. Wpadka LittleMooonster69

Wszystko byłoby dobrze... gdyby nie ta fryzura. Angelika Mucha w sukience z Zary wyglądała bardzo dobrze, ale całość zepsuła nieudana stylizacja włosów.

Angelika Mucha, czyli najbardziej popularna blogerka młodego pokolenia niegdyś gościła na ściankach bardzo rzadko. Po występie w programie "Taniec z gwiazdami" influencerka zaczęła do swojego kalendarza coraz częściej wpisywać imprezy branżowe i regularnie pozuje do zdjęć fotografom. Czasem wygląda poprawnie, czasem przydarzają się jej wpadki - głównie makijażowe. Jej ostatnią stylizację z imprezy organizowanej przez modowy magazyn trudno nazwać ani udaną, ani wpadką. Sukienka była bardzo trendy, ale... kontrowersje budziły włosy młodej celebrytki.

Angelika Mucha w sukience z Zary

Angelika Mucha na ściance pozowała w sukience z marszczeniami, która jest wielkim hitem na Instagramie. Mini z Zary za 299 złotych oceniamy na plus (choć mogłaby być odrobinę dłuższa), ale całą stylizację zepsuła dość dziwna fryzura.

Angelika ma piękne rude pasma, ale wydaje się, że niepotrzebnie próbuje kombinować z ich układaniem. Fryzura a la rozpuszczone warkoczyki nie do końca zdała egzamin w stylizacji wieczorowej. Eleganckie fale lub po prostu proste pasma z pewnością wyglądałyby dużo lepiej.

A co wy sądzicie o stylizacji Angeliki?

Zobacz także: Internauci śmieją się z wyglądu Angeliki Muchy, a ona przekonuje, że to... modowy trend!

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 10:10

Zobacz także

Nasze propozycje