Poprzedni artykuł: Suknia piękna, ale wszyscy i tak patrzyli na jej stopy. Wpadka gwiazdy... Następny artykuł: Internauci śmieją się z wyglądu Angeliki Muchy, a ona przekonuje, że t...

Wszyscy chwalą stylizację Angeliny, ale... od sukienki uwagę odwraca figura. Znów schudła?

Moda,
,
, tagi: angelina jolie
Jedni porównują ją do księżnej Kate, drudzy zarzucają anoreksję. Angelina Jolie pojawiła się w Londynie i wzbudziła duże kontrowersje.

Od kilku lat o Angelinie Jolie częściej słyszy się w kontekście działalności dobroczynnej niż aktorskiej. Zostało to dostrzeżone przez brytyjską rodzinę królewską, bo Jolie została zaproszona do Londynu na uroczystość poświęconą dyplomatom służącym Królestwu poza granicami Wielkiej Brytanii. Angelina na tę okazję wybrała kreację od domu mody Ralph&Russo, która była zaprojektowana specjalnie dla niej. Elegancką sukienkę uzupełniały dodatki odpowiednie na królewską uroczystość - rękawiczki oraz toczek. Brytyjskie media natychmiast zaczęły porównywać Angelinę do... księżnej Kate. Warto zaznaczyć, że zarówno Angelina Jolie, jak i Kate Middleton są wielkimi fankami projektów Ralph&Russo, dlatego porównania Angeliny do Kate są w pełni uzasadnione.

Elegancką stylizację Angeliny przyćmiła jednak jej... figura. Nie jest tajemnicą, że aktorka jest bardzo szczupła, ale na zdjęciach, które zrobiono jej w Londynie wydaje się być chudsza niż kiedykolwiek wcześniej.

Wizyta Angeliny Jolie w Londynie

Angelinie Jolie wielokrotnie zarzucano już anoreksję. W styczniu 2017 roku tabloidy głosiły, że Jolie waży zaledwie 35 kilogramów i przy życiu utrzymują ją posiłki w postaci płynów. Te informacje były niepotwierdzone i zapewne przesadzone, ale nie da się ukryć, że Angelina wydaje się być niezdrowo szczupła.

Czyżby znowu przesadziła z odchudzaniem?

Zobacz także: Przeszła 50 operacji, by wyglądać jak Angelina Jolie - efekt jest przerażający

Źródło zdjęć: EAST NEWS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 07:29

Zobacz także

Nasze propozycje