Poprzedni artykuł: Ta torebka z Mohito jest hitem na Instagramie. Zapragniecie ją mieć! Następny artykuł: Zazwyczaj na Gali MET zaliczała wpadki, ale tym razem Kim Kardashian z...

Najgorsza stylizacja na Gali MET? Ashley Graham i jej ekstremalnie krótka marynarka

Moda, , tagi: Ashley Graham, Gala MET 2019
Wybór najgorzej ubranej gwiazdy na Gali MET był niezwykle prosty - to Ashley Graham i jej marynarka, która miała udawać sukienkę.

Wielkie święto mody, czyli 71. edycja Gali MET już za nami. W tym roku impreza zapowiadała otwarcie wystawy "Notatki z Kampu". Niektóre z gwiazd zaprezentowały klasyczne stylizacje wieczorowe, a inne pojawiły się w kreacjach, które nawiązywały do estetyki kampu. Gospodarzami wydarzenia byli Anna Wintour, Lady Gaga, Harry Styles, Serena Williams oraz dyrektor kreatywny domu mody Gucci - Alessandro Michele. W kreacjach włoskiego domu mody na czerwonym dywanie pozowało wiele gwiazd, a jedną z nich była modelka plus-size - Ashley Graham. Niestety jej stylizację trudno nazwać udaną...

Ashley Graham - stylizacja na Gali MET 2019

Ashley Graham na imprezie pojawiła się w marynarce, która pełniła rolę sukienki. Wszystko byłoby zapewne w porządku, gdyby nie długość marynarki. Była ona ekstremalnie krótka i modelka nie wyglądała w niej zbyt korzystnie (na niektórych ujęciach widać jej bieliznę). Sytuacji nie ratowały poza tym rajstopy - były pokryte błyszczącymi napisami, a przez to optycznie pogrubiały nogi Ashley. Kobieca figura modelki zazwyczaj wzbudza zachwyt, ale niestety w tej marynarce i rajstopach została zmasakrowana.

Na plus w stylizacji modelki można ocenić z pewnością piękny makijaż, a przede wszystkim oryginalną fryzurę. W tym sezonie wielkim hitem są ozdobne spinki we włosach, a Ashley miała w pasma wpięte ich całe mnóstwo. Lekki efekt przesady na włosach jest bardzo pożądany, a trzeba przyznać, że modelce w spinkach było zdecydowanie do twarzy. To jednak już koniec zalet jej stylizacji... A co wy myślicie o jej looku?

Zobacz także: Ashley Graham zdradza, jakie ubrania powinna mieć w szafie każda kobieta o krągłych kształtach

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 maja 2019, 17:05

Zobacz także

Nasze propozycje