Poprzedni artykuł: Rozenek-Majdan, Siwiec i Lewandowska noszą... najwygodniejsze buty świ... Następny artykuł: Od anoreksji do rozmiaru plus size. Tego nie spodziewałyście się po Vi...

Kolejna sukienka, na punkcie której oszalał internet. Jest złota, a może jednak... biała?

Na pewno dobrze pamiętacie sukienkę w pasy, która kilka lat temu podzieliła internet. Jedni widzieli na niej niebiesko-czarne pasy, inni - białe i złote. W ostatnich dniach hitem internetu stała się inna biało-złota sukienka, która zmienia kolor. Jak to możliwe?

Biało-złota sukienka znowu jest hitem internetu! Tym razem sprawcą zamieszania wokół sukienki zmieniającej kolor jest projektant Adonis West. O wieczorowej sukni jego projektu od kilku dni mówią wszyscy, bo suknia zmienia kolor z białego na złoty. Jak to możliwe? 

Suknia zmieniająca kolor Adonis West

Wytłumaczenie zmiany kolorów na sukience jest bardzo proste - projektant wykorzystał w niej odwracalne cekiny, które pod wpływem dotyku równomiernie zmieniają barwę. Wyjątkową kreację zaprojektował dla swojej siostry, która wystąpi w niej na swoim balu maturalnym. Film, na którym jego siostra pokazuje, jak zmienić kolor sukni w ciągu kilku dni obejrzało niemal milion osób, a tym razem nikt nie ma wątpliwości - suknia jest biało-złota, a nie niebiesko-czarna. ;) Założyłabyś podobną? 

Zobacz także: 7 trendów urodowych 2017, które musisz poznać. Pobierz Trendbook!

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 16:14

Zobacz także

Nasze propozycje