Poprzedni artykuł: Piękna, ale niestosowna stylizacja Meghan Markle. Czy księżna znowu po... Następny artykuł: Zimowe kurtki z wyprzedaży, za które nie zapłacisz więcej niż 100 złot...

Szczuplejszy brzuch w minutę? Tak, wystarczy, że wydasz 15 zł w Lidlu

Moda,
,
, tagi: Lidl, bielizna wyszczuplająca
Nie jest zbyt seksowna, ale za to wyszczupla! W Lidlu znajdziecie bieliznę, która ukryje niedoskonałości sylwetki.

Bielizna w Lidlu pojawia się bardzo często, ale dyskont do swojej oferty zazwyczaj wprowadza modne miękkie biustonosze lub koronkowe body. Tym razem w Lidlu nie znajdziemy seksownych koronek, a bieliznę modelującą. Jak zwykle w dyskoncie, ceny są bardzo okazyjne. Za wyszczuplające figi zapłacimy jedyne 14,99 złotych. To bardzo mało, biorąc pod uwagę ceny w sklepach bieliźnianych - bielizna ukrywająca brzuszek zazwyczaj kosztuje minimum 100 złotych, a czasami jeszcze więcej. Cena proponowana przez Lidla wydaje się być więc bardzo okazyjna.

Lidl - 14,99 zł

Bielizna modelująca w Lidlu

Majtki modelujące pojawią się w Lidlu w sobotę 19 stycznia. Do wyboru będą 4 modele w rozmiarach od M do XL. Trudno stwierdzić, czy figi w tak niskiej cenie rzeczywiście będą gwarantowały efekt wyszczuplenia podobny do tego, które zapewnia profesjonalna bielizna modelująca, ale za tak małe pieniądze warto sprawdzić.

Jeśli wysmuklające figi wydają się wam zbyt staromodne, podczas wizyty w dyskoncie polecamy zwrócić uwagę także na inne modele bielizny. Nasz typ to bokserki z koronką za bezcen - za dwie sztuki zapłacicie jedyne 19,99 złotych. Za to właśnie kochamy Lidla!

Lidl - 19,99 zł

Zobacz także: Zimowe kurtki z wyprzedaży, za które nie zapłacisz więcej niż 100 złotych

Zdjęcie: Pinterest

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 kwietnia 2019, 14:42

Zobacz także

Nasze propozycje