Poprzedni artykuł: Ten seksowny strój kąpielowy pokochały polskie gwiazdy. Wiemy, jaka to... Następny artykuł: Twoje bluzka z odkrytymi ramionami ciągle podnosi się do góry? Mamy na...

Jak ukryć biustonosz w sukience odkrywającej plecy? Poznaj najlepsze triki

Marzysz o założeniu sukienki z odkrytymi plecami lub ramionami, ale nie wiesz, jak rozwiązać problem biustonosza? Prezentujemy kilka sprawdzonych sposobów.

Sukienki odkrywające ramiona i plecy, choć niezwykle piękne i seksowne, są także dość problematyczne. Zazwyczaj nie wiemy, co zrobić, aby biustonosza i jego ramiączka były niewidoczne. A problem ten można rozwiązać przy pomocy kilku popularnych gadżetów. O jakich mowa? 

Wykorzystaj spinacz biurowy 

Ten sposób doskonale sprawdzi się, jeśli planujesz założyć top z mocno wyciętym tyłem. Aby ramiączka nie wystawały spod bluzki możesz złączyć je ze sobą na krzyż przy pomocy zwyczajnego spinacza biurowego. W sklepach bieliźnianych znajdziemy specjalne łączniki do ramiączek, ale jeśli potrzebujesz czegoś, co sprawdzi się "na szybko", spinacz biurowy będzie idealnym rozwiązaniem. Poniżej zobaczysz, jak ukryć ramiączka przy pomocy biustonosza. 

Zapisz

Masz trądzik na plecach? Wypróbuj kosmetyki polecane w KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 kwietnia 2019, 10:15

Zobacz także

Nasze propozycje