Poprzedni artykuł: Melania Trump inspiruje się stylizacjami Kate Middleton? Następny artykuł: Ten mężczyzna podbija internet i... świat modelingu! Zobaczcie te zdję...

Ten biustonosz to hit internetu. Pokochają go posiadaczki dużego biustu

Moda,
,
, tagi: biustonosz, hity z Instagrama
Nie jest to najpiękniejszy biustonosz na świecie, ale podobno jest nieprawdopodobnie wygodny. Oto nowy hit na Instagramie - biustonosz-ręcznik 2w1.

Ta-ta-towel to biustonosz, który w ostatnim czasie pokochały posiadaczki dużego biustu. Co jest w nim tak wyjątkowego? Biustonosz to tak naprawdę ręcznik podtrzymujący biust, który ma być niezastąpiony podczas upałów. Jeśli posiadacie duży biust z pewnością wiecie, jak niewygodne podczas wysokich temperatur jest noszenie standardowego biustonosza. Ta-ta-towel ma być dla niego idealną alternatywą, bo jest niewyczuwalny na ciele, ale zapewnia idealne podtrzymanie.

Biustonosz-ręcznik dla dużego biustu

Biustonosz "Ta-ta-towel" reklamowany jest jako idealny do noszenia go w domowych warunkach, szczególnie podczas upałów, kiedy szykujemy się do wyjścia. Na pewno nie można go traktować, jako zastępstwa dla tradycyjnej bielizny, ale w niektórych sytuacjach może sprawdzić się doskonale. Biustonosz wzbudził już wielki szum w internecie, a niektóre jego wersje już całkowicie się wyprzedały. Co ciekawe biustonosz wcale nie należy do najtańszych - musimy zapłacić za niego 45 dolarów (około 160 złotych). Kupiłybyście podobny?

Post udostępniony przez @tatatowels

Zobacz także: 5 błędów, które możesz popełniać przy wyborze biustonosza

Źródło zdjęcia: Pinterest

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 kwietnia 2019, 18:13

Zobacz także

Nasze propozycje