Poprzedni artykuł: Ten model torebki rodem z PRL-u powraca?! Następny artykuł: Koniec z ocierającymi szyję sznurkami od bikini

Jedna z najpiękniejszych blogerek wzięła ślub. Zobacz jej bajeczną suknię!

Ten ślub porównywany jest do wesela Victorii Swarovski. Zobacz przepiękną suknię najpiękniejszej blogerki modowej - Kenzy Zouiten!

Kenza Zouiten na Instagramie znana jako "Kenzas" to jedna z najpopularniejszych blogerek modowych, która uważana jest także za... najpiękniejszą blogerkę. Kenza pochodzi ze Szwecji, ale bliżej jej do południowego typu urody. Blogerka od kilku miesięcy na Instagramie relacjonowała przygotowania do ślubu, a w ubiegłą sobotę stanęła na ślubnym kobiercu. Jej wybranek to Aleks Subosic. Ich ślub zrobił furorę w mediach społecznościowych. Biorąc pod uwagę przepiękną suknię Kenzy, rustykalne dekoracje i zjawiskowe fotografie wcale nas to nie dziwi!

Suknia ślubna Kenzy Zouiten

Kenza mogła zdecydować się na suknię od najlepszych projektantów mody ślubnej, ale ostatecznie wybrała dość skromną, ale jakże efektowną suknię szwedzkiej projektantki - Idy Sjöstedt. Suknia miała klasyczny krój podkreślający talię, lekko rozszerzany dół oraz zabudowany dekolt i odkryte plecy. Kreacja ślubna na całej długości posiadała misterne zdobienia i została obszyta elegancką koronką.

Kenza zdecydowała się na klasyczne upięcie włosów oraz delikatny makijaż podkreślający urodę. Naszym zdaniem to jedna z najpiękniejszych panien młodych tego roku!

Zobacz także: Tak wygląda suknia ślubna warta ponad... 3 miliony złotych!

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 16:16

Zobacz także

Nasze propozycje